3 варіанти запобігти примерзання склоочисників

17

З настанням морозів двірники на автомобілі стоїть під відкритим небом примерзають до скла. Якщо відривати їх силою, то можна просто розірвати гумові щітки, тому проблема вимагає більш делікатного рішення. Розглянемо 3 варіанти боротьби з примерзанням двірників до скла.

1. Ми залишаємо двірники у вертикальному положенні

При завершенні поїздки слід включити склоочисники, а коли вони будуть у вертикальному положенні відключити запалювання. При такому розташування на щітках не буде стільки вологи, тому ймовірність примерзання дуже сильно знизиться. Вода зможе відразу стікати вниз, а не затримуватися.

Метод буде ще більш ефективним, якщо попередньо вирівняти температуру в салоні з вуличної. Просто за 5 хвилин до завершення поїздки потрібно вимкнути грубку і злегка відкрити вікна. Можна також трохи постояти на парковці з розкритими дверима. На холодній машині сніг не тане і не перетворюється на крижану кірку. Завдяки цьому з ранку не доведеться чистити скло скребком.

2. Ставимо підставку з канцелярського біндера

Спосіб з підняттям не спрацює з машинами, у яких двірники повертаються у вихідне положення після виключення запалювання. В такому випадку можна скористатися наступним методом. Візьміть канцелярський біндер, і зніміть його дротяну скобу. На неї необхідно надіти, і посадити термоусадочну трубку.

Найкраще в 2 шари, особливо на вигині скоби.

Біндер затискається на двірниках, і під час стоянки його скоба відкидатися до скла, щоб підняти щітки. Вони будуть злегка підвішені, тому точно не примерзнуть. Якщо ж включити двірники, то скоба відкинеться, і щітка притиснеться до скла. Цей спосіб дозволяє боротися з примерзанням, не розтягуючи пружину притиску склоочисників.

3. Встановлюємо спеціальну підставку

У продажу можна знайти спеціалізовані підставки для двірників. Вони затискаються і регулюються під необхідну висоту.

При постанові машину на стоянку потрібно підняти двірник і розкласти підставку. Потім при включенні склоочисників вона автоматично відкидається, і притиск відновлюється.

Виходить схожий принцип, що і з біндером, тільки спеціальна підставка відкидається стабільніше.