Штори плісе на пластикові вікна | жалюзі плісе

8-15-2018


Відмінне рішення для нестандартного вікна – штори-плісе. Зовні вони схожі на жалюзі, але виготовлені з плісировані тканини. Для сучасного та класичного інтер’єру таке оздоблення вікон теж буде доречно. Штори-плісе на вікна бувають різними: щільними, прозорими, з малюнком, однотонні і пр.

Величезний вибір штор плісе https://sunny-store.com.ua/shtory-plisse.html допоможемо вибрати і купити штори плісе на вікна — дамо консультацію безкоштовно, зробимо розрахунок вартості і виміри.

Штори плісе на пластикові вікна: дізнатися ціни та замовити
Вибрати штори плісе на пластикові вікна можна в нашому каталозі, ми виготовимо на замовлення будь-яку модель, за вашим запитом вишлемо каталог штор на вашу пошту. Виїзд дизайннера, замір та розрахунок вартості виконаємо безкоштовно.

Хочете замовити штори плісе на вікна?
Залиште заявку на сайті.

Ми передзвонимо вам найближчим часом.

Ви отримаєте безкоштовну консультацію.

Ми виконаємо безкоштовно виміри і зробимо розрахунок вартості.

Штори-плісе бувають:

Вільні. Полотно фіксується тільки зверху, застосовуються для стандартних вікон.
Рулонні. Плісирована тканина намотується вгору на рулон.
Натяжні. По краях струнами натягнуті, підходять для вікон під нахилом.
Вгору-вниз. Шторою можна керувати в будь-якому напрямку.
Фіксовані. Такі моделі підходять для глухих вікон неправильної форми.

Полотно для штор виготовляється з різних матеріалів, в залежності, яку функцію будуть виконувати. Для затемнення кімнати вибирають більш щільну тканину, а для кухні практичну.

Штори плісе на вікна в інтер’єрі: плюси

Проста конструкція штор-плісе дозволяє використовувати їх у різних приміщеннях. У вітальнях, спальнях, дитячих кімнатах вони закривають простір від сторонніх очей і сонячного світла, відмінно комбінуються з важкими портьєрами легкої вуаллю або ламбрекенами. За бажанням і смаковим уподобанням клієнтам підбирається найбільш гармонійна модель в одній колірній гаммі з інтер’єром. В кухні та у ванній доцільно вибирати пиловідштовхувальні і водонепроникну тканину. На балконі розміщуються конструкції зі світловідбиваючим матеріалом.

Штори-плісе: переваги
> широкий вибір конструкцій, придатних для будь-якого вікна,
> практичність,
> легка установка,
> різноманітна колірна гамма,
> універсальність.

Асортимент штор-плісе дає можливість вибрати на будь-який смак і колір. Повідомте дизайнеру про свої уподобання, і він вибере для вас кращу модель під ваш інтер’єр. Для пошиття та дизайн штор використовуються тканини європейської якості, модні зручні карнизи. Дизайнер готовий запропонувати варіанти оформлення вашого приміщення і зробити заміри безкоштовно.