3д шпалери в інтер’єрі сучасної вітальні

70

Вітальня – це місце, яке вимагає до себе зайвої уваги. Саме в цій кімнаті ми зустрічаємося за вечірніми посиденьками всією сім’єю, тут ми радісно сидимо з гостями і проводимо свята. З одного боку хочеться зробити інтер’єр радісним і затишним, з іншого, оформити незвично обстановку, щоб дизайн був стильним і сучасним, кожна деталь захоплювала уяву. Кращим рішенням буде використовувати шпалери 3d в кімнату, яка користується такою пильною увагою.

Нюанси використання 3d шпалер абстракцій

Сучасним віянням став пристрій у вітальні кімнаті незвичайного дизайну. Підбираючи шпалери для квартири або будинку, не бійтеся експериментувати і втілювати в життя оригінальні ідеї, які радять провідні дизайнери. Використовуючи 3d шпалери в інтер’єрі вітальні, можна домогтися різних ефектів, знаючи деякі нюанси оформлення.

Підбір відтінків шпалер, щодо сторін кімнати буде наступним:

  1. вікна займають північну сторону-використовуйте м’які теплі відтінки покриттів, додаючи в квартиру теплоти.
  2. джерело світла з південного боку-відтіняти стіну слід синіми, блакитними, сірими тонами, заповнюючи недолік прохолоди.
  3. дуже темна кімната буде несподівано звучати, при використанні зображень природи, сонячних променів, яскравих предметів.

Красиві 3д шпалери в інтер’єрі вітальні, фото яких проілюстровано нижче, зможуть змінювати обстановку, вносячи в інтер’єр елементи сюрреалізму. Чорно-білі спіралі і об’ємні кулі і хвилі перетворюють звичну обстановку з диваном і столиком в неповторну ілюзію, зачаровує фантазію.

Елементи абстракції на стіні притягують до себе увагу, вносять тематичну складову в загальний дизайн. Щоб такі шпалери були головним акцентом, їх можна акомпанувати зі світлими меблями і темною підлогою.

Якщо є бажання зробити подібні шпалери продовженням загального стилю, варто розбавити інтер’єр деякими абстрактними деталями. Неординарна статуетка у вигляді пружини, килим, виконаний зі схожими елементами лаконічно завершать інтер’єр, різноманітно збагачуючи його. Переглянувши фотошпалери 3d на сайті picwalls, можна знайти кращі варіанти оформлення і застосувати їх на свій смак.

Використання шпалер для візуального перетворення невеликої кімнати

Більшість власників квартир, мають вітальні невеликій площі. У маленькій кімнаті хочеться вмістити як годиться і зону відпочинку і куточок зі столиком. Але надлишок предметів створює відчуття хаосу і нагромадження, в переповненій квартирі важко відчувати комфорт. Впадати у відчай не варто, тим більше, що купивши 3д шпалери в вітальню і грамотно розмістивши їх, можна візуально розширити простір.

У маленьку вітальню використовують різні види 3d шпалер. Вони можуть займати дві суміжні стіни і створювати враження однієї картини, візуально збільшуючи житлове приміщення. Зображення, комбіновані в одне ціле, будуть давати незвичайну ілюзію, що захоплює своїм виглядом.

Іншим варіантом буде оформлення з покриттями, що створюють ілюзію перспективи. Під певним кутом шпалери дають відчуття об’ємності зображення, поглиблюють погляд, розширюючи видимість вдалину і вшир. Ламається звична геометрія і життя грає новими відчуттями. Інтер’єр з морським простором, що йде вдалину на кілометри вперед або з величезними квітами, бутони яких висять над диваном, вражають своєю красою і доповнюють інтер’єр необхідними фарбами.

Шпалери для кімнати в скандинавському стилі

Підбираючи 3д шпалери в зал або вітальню, оформлену в скандинавському стилі, варто врахувати, що окрему увагу потрібно приділити півтонам і їх поєднанню із загальною палітрою кімнати. Багато дизайнерів рекомендують дотримуватися мінімалізму і обігравати предмети інтер’єру в пастельних тонах. Для цього стилю підійдуть затишні ніжні кольори сірих тонів з домішкою волошкового і зеленого. Дуже добре виглядають об’ємні шпалери із зображенням гір, неба, голих рослин, снігових лісів.

Об’ємна картинка каміна зможе доповнити скандинавський інтер’єр з холодними фарбами.

Меблі для такої обстановки зазвичай купується світла, акценти можна встановити на ніжно-зелені фіранки, розставлені рівномірно по кімнаті рослини, висаджені в гошки бежевих тонів.

Як звучать різні стилі із застосуванням об’ємних шпалер

Інтер’єр з 3д шпалерами можна обіграти в будь-якому стилі. Якщо це буде скуйовджений лофт, то підійдуть об’ємні зображення древніх міст, коридорів і печер. Поєднувати покриття варто з темними меблями і світлим підлогою.

Життєрадісний прованс вимагає використання картинок з природою, відкритих просторів з соняшниками, тихих вуличок міст минулих століть і забутих гаваней. До дизайну обов’язково слід доглянути світлі меблі і робити головний упор на шпалери.

Шпалери в класичному стилі зажадають оформлення з ліпниною, елементами класичного антуражу. Підійдуть малюнки природи і замків. У дизайні вітальні цієї стилістики ключовими кольорами будуть білий, золотий і бежевий.

Інтер’єр з родзинкою можна створити, додаючи в інтер’єр новинки у вигляді 3d шпалер. Використовуючи представлені варіанти оформлення сучасної вітальні, ви обов’язково зробите дизайн особливим і досягнете гармонії.

автор: admin