5 причин, чому в маленькій кімнаті повинен стояти скляний стіл

9

У вашому інтер’єрі є маленький простір, якому життєво необхідний стіл? виберіть скляний, у нього маса переваг перед стандартним дерев’яним, а найцікавіше — він практично непомітний в інтер’єрі

В маленькому просторі з обмеженим метражем стіл, будь він обідній, кавовий або журнальний, одна з основних і явних причин захаращення простору. Шляхів вирішення проблеми існує кілька, проте велика частина передбачає відмову від повноцінних столів і придбання різних предметів-трансформерів. Але є й інший шлях-мімікрія. Скляні столи з легкістю вписуються в будь-який простір і при цьому практично непомітні.

1. Універсальність

Скло — матеріал універсальний, відповідний рішуче для всіх стилів. Звичайно, доведеться підшукати модель, відповідну заданим умовам, однак зробити це не так складно. До того ж сучасні мінімалістські моделі журнальних столиків можуть виявитися цілком доречні навіть в класичному оточенні.

2. » джерело » світла

Скляні столи пропускають і одночасно відбивають світло. Завдяки цій якості скляні меблі можна сміливо зараховувати до джерел додаткового освітлення. Зрозуміло, за умови роботи основних.

3. Прозорість

Предмет меблів, крізь який можна побачити інші елементи інтер’єру, апріорі не може «перешкодити». Якщо до такого предмету, в нашому випадку — до скляного столу, додати пластикові стільці, можна пізнати всю принадність присутності в інтер’єрі невидимою їдальні.

4. Легкість сприйняття

У приміщенні з великою кількістю прямих ліній і гострих кутів з точки зору психології сприйняття простору перебувати досить непросто. Завдяки вже згаданій «прозорості» пом’якшити подібний інтер’єр допоможе скляний стіл, ефект примножиться, якщо вибрати модель з округленими кутами.