8 геніальних ідей для квартири площею до 30 метрів

15

Готові зважитися на перепланування своєї однокімнатної квартири? хочете отримати більше кімнат і при цьому зробити квартиру просторою? у нас є для вас вісім відмінних ідей

Перепланування однокімнатної квартири може бути серйозним випробуванням. Для того щоб все пройшло гладко, ми зібрали кращі ідеї з перепланування однокімнатної квартири.

Об’єднання кухні і вітальні

Перепланування однокімнатної квартири найчастіше має на увазі об’єднання кімнат. Об’єднання кухні і вітальні в такій квартирі — дуже поширене рішення, правда, не завжди доступне. Наприклад, якщо кухня у вас газифікована, то за законом вам таке перепланування робити просто не можна. Та й взагалі об’єднання кухні і вітальні в багатьох будинках дозволяється тільки при установці скляної перегородки.

Планування квартири-студії з ліжком

Якщо вам хочеться мати і диван, і ліжко в своїй однокімнатній квартирі-студії, вам стане в нагоді ніша або сучасний варіант розміщення меблів, коли диван і ліжко ставляться навпроти один одного.

Вбудовані системи зберігання в інтер’єрі

Вбудовані системи зберігання в однокімнатній квартирі дуже важливі. Без них про відчуття простору доведеться просто забути.

Прохідна кухня

Прохідна кухня в квартирі-студії та однокімнатній квартирі облаштовується в коридорі, в ніші або на своєму колишньому місці зі зміщенням у бік передпокою або входу в квартиру. Це дозволяє вивільнити більше місця для решти меблів, і найчастіше такий варіант оформлений у вигляді міні-кухні (гарнітур до 1,8 метра наприклад).

Скляні перегородки

Для зонування в сучасному інтер’єрі використовуються різні варіанти. Але для перепланування однокімнатної квартири кращий — саме скляні перегородки, так як вони пропускають багато світла і виглядають непомітно.