Алмазні коронки по бетону

12

На зміну відбійним молоткам прийшли ефективні алмазні коронки. З їх допомогою можна проводити буріння і з найвищою точністю висвердлювати необхідні отвори, без істотної вібрації, порівняно великою швидкістю, без потреби в додаткових ударах.

Алмазні коронки можуть показати відмінний результат при свердлінні цегли, бетону, залізобетону, монолітних стін з арматурою, а також при свердлінні отворів з великим діаметром і на велику глибину. Незамінні при оснащенні споруди опалювальними, вентиляційними та сантехнічними системами. Так само застосовується свердління алмазним інструментом отворів в гранітних, бетонних щаблях для установки сходів, огорож. Алмазні коронки, диски, ролики, алмазні пасти, cbn інструмент можна придбати на заводі «полтавський алмазний інструмент«.

Щоб зробити якісно роботу, і не довелося переробляти, потрібно спочатку ознайомитися з правилами застосування алмазних коронок:

1. Кріплення алмазних сегментів здійснюється пайкою безпосередньо до корпусу припоєм. Виходячи з цього, тільки із застосуванням води повинно проводитися свердління (інакше сегменти увігнуться всередину або відпадуть). Ті коронки, де сегменти приварені лазерним зварюванням, призначені для» сухого » свердління, охолоджувати водою немає потреби.

2. Опорну стійку потрібно перед свердлінням надійно зміцнити, щоб не допустити биття і перекоси. При недотриманні цього правила, буде чревате сколюванням сегментів, а також деформацією форми самої коронки.

3. На коронки не повинно здійснюватися великий тиск, тобто зайва подача, це призводить до перегріву інструменту, і можливе відламування сегментів.

Якщо виконувати ці правила, ресурс коронок буде великий, за статистикою, в середньому становить близько двадцяти погонних метрів. Як правило в коронках з великим діаметром і великий ресурс, за рахунок кількості сегментів.

Всі без винятку виробники виробляють поставку установок для алмазного буріння з хвостовиками таких типів: 1 ¼ і 1/2.

Коли алмазна коронка вичерпала свій ресурс, алмазні сегменти відкололися або сточилися, в цьому випадку, можливо, покупка нової коронки, або відновлення старої.

Процес відновлення старої коронки необхідно проводити в такому порядку: чистять корпус коронки і перевіряють на наявність биття, далі від краю коронки відрізають 20-30мм (процесі роботи метал стає тонким) і напаюються нові алмазні сегменти.