Альтернативні ялинки до нового 2022 року для екоактивістів

18

Плюси альтернативних ялинок очевидні, це

  • цікаве і креативне заняття для всієї родини,
  • екологічність самої ялинки: жодна ялинка в процесі складання не постраждає, тобто це відмінний варіант для екоактивістів,
  • ялинку можна зібрати під будь-який потрібний вам розмір )
  • можна щорічно вдосконалювати свої навички і придумувати нові способи виготовлення і прикраси ялинки.

1. Настінні ялинки

Плоскі настінні ялинки найчастіше роблять з гілок, пов’язаних між собою мотузкою. Прикрашають такі ялинки гірляндами, кульками, цукерками, шишками. Загалом, використовують все, що є в наявності.

2. Об’ємні настінні ялинки

Мало чим відрізняються від попереднього варіанту, тільки займають більше місця, так як більш пухнасті.

Цікавий варіант об’ємної настінної ялинки — це паперова ялинка. Її роблять з паперових конусів (розмір а4 і а3), які потім фарбують з балончика в потрібний колір. Також можна прикрасити блискітками і штучним снігом.

Варіанти об’ємних ялинок: з паперу і хвойних гілок

3. Об’ємні ялинки, які можна підвісити до стелі і ялинки для установки на підлогу

Більш складні по виготовленню варіанти ялинок. Швидше за все тут без інструменту вам вже не обійтися. І навіть для самого простенького варінта знадобиться клей пістолет і шуруповерт.

Варіанти об’ємних ялинок

Дуже симпатичний варіант ялинки з дощок підійде для людини з шуруповертом і лобзиком! з дощок наріжте гілок для ялинки і скріпіть їх саморізами. Кульки можна прикріпити на кнопки або дрібні гвоздики.

Коротенький і простенький майстер-клас ялинки своїми руками

Найпростіший і швидкий спосіб зробити міні-ялинку для новорічного ярмарку. Зробіть конус з картону, обклейте його кольоровим папером. І по папері за допомогою клей-пістолета закріпіть пластикові намиста. Вуаля! ялинка готова.