Чим обігріти свій будинок.

10-4-2018

Чим обігріти свій будинок.

У першу чергу варто визначити, яке паливо ви будете використовувати – дрова чи електроенергію. Від цього вибору залежатиме, який вид опалення приватного будинку ви застосуєте: водяне, електричне або повітряне. Традиційно і більш звично двухтрубное водяне опалення з подачі гарячої розводящої і зворотною лінією. Якщо котел не можна поставити нижче нагрівальних приладів, його розташовують на одному рівні або навіть трохи вище: при такій установці вода буде циркулювати виключно за рахунок свого охолодження в трубопроводах. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить биметаллический радиатор.
Чим більше вона охолоджується, тим сильніше циркуляція. Гравітаційні (самопливні) системи монтуються, як правило, з металевих труб великого діаметру. Працює система за рахунок різниці температури води в котлі: по мірі нагрівання тепла вода піднімається, видавлюючи холодну. Основний недолік гравітаційних систем в тому, що їх дуже важко заховати в стіну або підлогу і досить важко автоматизувати.
Велика перевага самопливної системи — можливість реалізувати систему опалення, незалежну від електрики (якщо використовувати неелектричних котел), що дуже важливо в зимовий період при будь-яких аварійних ситуаціях, які можуть на довгий час позбавити електрики. Насосні (сучасні) системи роблять, як правило, з пластикових, металопластикових, мідних і, дуже рідко, металевих трубопроводів. Циркуляція таких систем відбувається за рахунок насоса.