Де застосовується штроборез.

9-14-2018

Де застосовується штроборез.

Штроборез (комерційний) – це електроінструмент, який застосовується монтажниками, сантехніками та іншими фахівцями для пристрою технічних борозен під прокладання електропроводки, труб і інших комунікацій. Пропив здійснюється одночасно двома алмазними або абразивними дисками, посадженими на шпиндель і розташованими паралельно один одному. Відстань між ними регулюється за допомогою спеціального механізму. Це дозволяє без праці робити борозни необхідної ширини. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Прокат штробореза.
Глибина різання регулюється з допомогою напрямних роликів. Після проходу штроборізи в бетоні, штукатурці, цеглі або іншому матеріалі залишаються два рівних паралельних пропилу. Матеріал, що залишився між канавками, потім вибивається з допомогою перфоратора, відбійного молотка або іншого інструмента. Штроборізи, особливо професійні потужні моделі, – досить дорогий електроінструмент, який застосовується в будівництві.
Якщо потрібно виконати невеликий обсяг робіт у побуті, то, як правило, домашні майстри воліють використовувати кутошліфувальні машини або перфоратори, а іноді навіть зубила і молотки. Штроборізи, як і інший електроінструмент, випускаються різної потужності. Їх вибирають залежно від складності робіт, що проводяться: Для того щоб отримати борозну більшої ширини, роблять кілька паралельних проходів інструментом. Також у продажу іноді зустрічаються штроборізи з одним ріжучим диском.