Дизайн кухні-студії: секрети затишку від професіоналів

10-30-2019

Розширюється кухонний сектор зазвичай за рахунок вітальні. Злиття цих двох зон дозволяє навіть невелику площу зробити просторою,світлою та стильною. А ось як надати їй затишку? Хочемо порекомендувати https://savytskyydesign.com

Дійсно, сучасний дизайн кухні-студії зазвичай відрізняється лаконічністю і холодністю. Але житлові зони такими бути не повинні. Тому якщо ви вибрали подібний дизайн інтер’єру, заздалегідь подумайте про те, як надати йому тепла.

Дизайн кухні-студії: декор
Саме за допомогою різноманітних дрібничок і сувенірів ми робимо свою квартиру обжитий і затишною. Не залишайте кухню-студію без таких прикрас. Наповніть приміщення тематичними штучками. Наприклад, дизайн кухні-студії допускає прикраса стіни декоративними тарілками. Також постарайтеся вибрати яскравий текстиль для вікон або столу. 

Декоративні пляшки і фужери, вазочка з аксесуарами, креативні власники серветок, багатоярусні підставки для фруктів – всі ці речі теж допоможуть внести потрібні штрихи в антураж кухні.

Однак не перестарайтеся з декором. Урбаністична кухня не повинна скидатися на бохо або кантрі.

Квіти в інтер’єрі
Ніщо так не пожвавлює обстановку, як живі квіти. Припустимо застосовувати рослини для оформлення новаторської кухні? Так, вони не суперечать концепції. Якщо ви підберете правильні види квітів, знайдете до них стильні вазони, то залишитеся в рамках сучасного стилю.

Скільки повинно бути рослин в кухні-студії? Тут власники вирішують самі. Якщо ваша мета – отримати екодизайн, то їх повинно бути багато. Ну, а для інших напрямків дизайну вистачить всього 2-3 кольорів. Вони допоможуть розбавити обстановку. 

Світловий дизайн
Світлова техніка – найкращий помічник дизайнера. За допомогою грамотно виставленого освітлення в кухні можна домогтися дуже цікавих ефектів. Світильники пом’якшують обстановку, надають антуражу тепла і душевності.

Які саме освітлювальні прилади задіяти? Ви можете використовувати декоративні прожектори та софіти, грубі промислові світильники, люстри в сучасному оформленні.

Деякі дизайнери пропонують власникам робити в кухні-студії відразу кілька джерел освітлення. Наприклад, крім основної люстри можна повісити міні-світильники над барною стійкою і т. д.