ENGLISH IN CYPRUS — КУРСИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

6-28-2018

English In Cyprus — єдина мовна школа на Кіпрі, яка отримала престижну акредитацію Quality English. Навчальний центр існує з 2007 року, він підтримується Міністерством освіти і Культури Кіпру, схвалений Кіпрської організації по туризму та відпочинку, є засновником Асоціації англійських мовних шкіл на Кіпрі (ELSAC) та авторизованим центром з проведення Кембриджського іспиту (Cambridge English Language Assessment). English In Cyprus — найбільший центр з вивчення англійської мови на острові. Щороку до школи приїжджають багато сотень студентів з 25 країн світу. Рекомендую лагерь на Кипре

Вік: на свої дорослі програми школа приймає з 16 років. Середній вік в літній період складає 18-25 років, в «низький сезон» — 22-30 років.

English in Cyprus знаходиться в місті Лімассол, другому за величиною місті на Кіпрі. Лімассол – це сонячний курорт з прекрасними піщаними пляжами і пам’ятниками античної та середньовічної архітектури. Для любителів активного відпочинку місто пропонує численні водні види спорту, джип-сафарі і гольф.

В школі 18 навчальних аудиторій, оснащених кондиціонерами, що дуже важливо в літній період! Також в школі є комп’ютерний клас, бібліотека та студентське кафе, де студенти можуть перекусити і поспілкуватися з друзями в перервах між заняттями. Безкоштовний Wi-Fi доступний на всій території школи.

Мовні курси на Кіпрі починаються кожен понеділок, протягом всього календарного року. По прибутті студенти знайомляться зі школою і її співробітниками, отримують ознайомчі інформаційні матеріали, що включають у себе тижневий розклад позакласних заходів, карту острова і номер телефону цілодобової підтримки студентів.

В перший день навчання студенти проходять тест на визначення рівня володіння мовою (від початкового до просунутого). Тестування, до речі, можна пройти онлайн до приїзду в школу або в перший день занять. За результатами тесту все нові учні розподіляються за групами. Навчання проходить з понеділка по п’ятницю. Після закінчення курсу видається сертифікат із зазначенням кількості прослуханих годин і зазначенням досягнутого рівня володіння мовою.

МОВНІ ПРОГРАМИ НА КІПРІ У ENGLISH IN CYPRUS:

1.
Стандартний курс англійської мови
Цей курс підходить для студентів з будь-яким рівнем знань англійської мови.
Основна увага приділяється чотирьом мовним аспектам: сприйняття мови на слух, говорінню, читанню та письму. Курс спрямований на розвиток комунікативних навичок англійської мови і швидкості мови, частина занять присвячена поповненню словникового запасу і відпрацюванні правильної вимови англійських слів і виразів.
20 уроків англійської мови на тиждень.
Тривалість уроку – 45 хвилин.
Максимально15 чоловік в групі (в середньому в низький сезон по 6 чоловік в групі, а у високий сезон по 12 осіб у групі).
Початок занять – кожен понеділок.

2.
Інтенсивний курс
Курс інтенсивного англійської мови складається з двох частин: вивчення основних мовних аспектів англійської мови за програмою стандартного курсу ПЛЮС додатково 4 уроки на тиждень по 60 хвилин з обраної теми (спеціалізації): бізнес-англійський, розмовна англійська, робота над вимовою і ін. варіанти. Модулі змінюються один раз в два тижні.
20 уроків загальної англійської мови в тиждень +
4 уроку англійської мови на тиждень з різних тем на вибір студентів: бізнес (рівень англійської не нижче середнього) або розмовна англійська
Тривалість уроку — 45 хвилин.
Максимально 15 осіб у групі (в середньому по 6 чоловік в групі в низький сезон і 12 осіб в групі у високий сезон).
Початок занять – кожен понеділок.

3.
Індивідуальні заняття
Індивідуальні уроки дозволяють вдосконалювати знання англійської мови, приділяючи більше уваги особистими потребами і цілями студента.
Мінімальна кількість уроків для бронювання — 5 уроків на тиждень.
Тривалість уроку — 45 хвилин.
Початок занять – кожен понеділок.
Розклад занять — за погодженням зі студентом.

4.
Підготовчий курс до іспиту IELTS
Даний курс дозволяє ефективно підготуватися до складання іспиту, загострюючи увагу на розвитку таких навичок: написання есе, грамотність мови, аналіз графічного матеріалу, читання і правопис. Іспит IELTS можливо здати і на Кіпрі, іспит проходить 2 рази в місяць за умови попередньої реєстрації.