Интрестные місця в Івано-Франківську.

7-17-2018

Интрестные місця в Івано-Франківську.

На сайті зібрані пам’ятки Івано — Франківська — фото, опис та поради мандрівникам. Список складений на основі популярних путівників і представлений за типом, назвою і рейтингу. Тут ви знайдете відповіді на питання: що подивитися в Івано — Франківську, куди піти і де знаходяться популярні та цікаві місця Івано — Франківська. Знаходиться ратуша на вулиці Галицької, а в самому будинку зараз розташовується краєзнавчий музей. Початок будівництва ратуші відноситься до XVII століття. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі franyk.city.
Спочатку ратуша була дерев’яною, потім кам’яно — дерев’яною, потім кам’яної. Дев’ять її поверхів, зведених у формі хреста, який вінчав купол. Нагорі чатували дозорці і дивилися, чи немає десь пожежі або іншої небезпеки. На нижніх поверхах розташовувалися муніципальні органи влади, в підвалах була в’язниця. А ось німці підірвати її не змогли, тому що ратуша являла собою залізобетонний моноліт. А які пам’ятки Івано — Франківська вам сподобалися.
Поряд з фотограйией є іконки, клікнувши по яким ви можете оцінити те чи інше місце. Висока будівля з двома вежами в стилі зрілого бароко поруч з ринковою площею побудована в XVIII ст. Будівництво почалося після того, як вірменська громада міста отримала право на самоврядування. Дві реставрації у XIX і XX ст. В оформленні інтер’єру застосована дерев’яна скульптура, мабуть, роботи майстра М. Інтер’єри повністю збереглися в радянські часи завдяки тому, що тут розміщувався музей історії релігії та атеїзму.