Капітальний ремонт в «убитої» хрущовці: переробила двушку 52 м2 для своєї мами

11

Дизайнер лана александрова оформила двокімнатну квартиру 52 м2 для своєї мами. Власниця житла в минулому програміст, а зараз адміністратор в готелі. Оскільки робота пов’язана з щоденним спілкуванням з людьми, вона хотіла отримати спокійний інтер’єр, в якому можна розслабитися. Потрібно запланувати місця для зберігання книг, посуду і вписати меблі з попередньої квартири.

Квартира знаходилася в убитому стані. Міняли все: стяжку підлоги, проводку, видаляли стару обробку. Під час ремонту виникли складнощі з пошуком кваліфікованих будівельників, довелося змінити дві бригади, через що ремонт тривав 1,5 року.

Фото до ремонту

Вітальня до ремонту.

Вітальня

Для оздоблення стін у вітальні використовували фарбу сіро-бежевого відтінку. Візуально підняти стелю і впустити більше повітря допомогли високі орні двері зі скляними вставками.

Обідню групу перенесли ближче до виходу на балкон. Круглий обідній стіл укомплектували вінтажними стільцями, їх відреставрували і пофарбували в синій.

Кухня

Завдяки широкому дверного отвору кухня виглядає продовженням вітальні. Зонувати їх допомагає інше підлогове покриття, на кухні це плитка.

Гарнітур розташували п-образно. Стільницю завели на підвіконня, щоб забезпечити додаткову робочу поверхню і місце для сніданків. Навісні шафи пустили лише по одній стіні, яка не видно з вітальні. Це допомогло полегшити інтер’єр.

Спальня

В обробці спальні превалює зелений колір: фарбу поєднували з шпалерами з рослинним принтом. Вони перегукуються із зеленню за вікном.

Ліжко з підйомним механізмом забезпечило додаткове місце для зберігання. Білий гардероб придбали в ікеа і вбудували в заздалегідь передбачену нішу.

Передпокій

«брудну» зону в передпокої виділили плиткою. При вході розташували лаву і обувницю, в якій можна зберігати не тільки взуття, але і шапки, рукавички. В результаті перепланування вдалося обладнати окрему гардеробну, вхід в неї знаходиться далі по коридору.

Санвузол

В обробці санвузла скомбінували білу плитку «кабанчик «і світло-блакитну фарбу в» немокрих» зонах. Таке рішення допомогло не тільки заощадити, але і урізноманітнити інтер’єр. Раковина з бортиками і настінні бра з плафонами-гармошками знову відсилають до ретро-стилістики.

Якось так. З нетерпінням чекаємо ваших коментарів!

Автор