Купити квартиру в Винниках

9-17-2020

При покупці нового житла потрібно вгадати з розміщенням новобудови, а це запорука комфортного і якісного життя. Адже зараз Львів стрімко забудовують високоповерхівками, саме цим збільшується населення і таким чином на дорогах утворюється колапс і інші труднощі. Тому для людей, які хочуть уникнути всіх цих труднощів є чудовий варіант квартир від компанії Z100, яка вже 7 років будує будинки неподалік від Львова в місті Винники, на даний момент забудовником збудовано 27 будинків, а це понад 25,587 квадратних метрів та 530 задоволених сімей, які не пошкодували про вибір, а купили квартиру в Винниках за доступною ціною у забудовника Z100.

Купити квартиру в Винниках від забудовника Z100 — це буде найкращим вибором ніж ці варіанти, які ви розглядаєте, а все тому що новобудови виконані абсолютно іншому стилі ніж те, що ми привикли бачити. Новобудови виконані в стилі “Таунхаус” — це проміжний варіант між високо поверховим будинком та котеджем чи приватним будинком, який має лише чотири поверхи, а ще ви можете суттєво заощадити, все тому що такий варіант помешкання обходиться значно дешевше за квартиру в центрі чи котедж за містом. А також великим плюсом є те, що будують їх поблизу рекреаційних зон, тобто акцентується на природності району, адже через Винники простягається велика територія лісу, який ще називають Винниківський лісопарк. А формат такого помешкання передбачає проживання декількох сімей, де ви ділите поверх лише з одним сусідом.

Всі проекти компанії Z100 розташовані в місті Винники і повірьте всі вони з чудовою інфраструктурою і з класною територією, яка завжди зачинена де ви залишаєтесь в безпеці. За останні роки місто прогресую в плані розвитку відновлюються старі будинки і будуються нові, відремонтовані майже всі кусочки доріг, відкриваються торгові центри, ресторани, кафе, супермаркети, достатня кількість шкіл і дитячих садочків поблизу також є ліс, парк і озеро ідеально підійде для тих хто любить активний відпочинок. Придбавши квартиру в Винниках ви отримаєте чудову інфраструктуру і комфорт, на території новобудови ви отримаєте: лаунж зони з альтанками, котеджний тихий район з малим трафіком машин ніж у центрі міста, закрита парковка, яка розрахована на кожного мешканця житлового комплексу, ви зможете перепланувати квартиру за своїм бажанням і замовити ремонт від компанії, всього один сусід на поверсі, новобудови виконані з хорошою шумо-, тепло-,віброізоляцією, а також ви отримаєте безпеку у вигляді закритої території з автоматичними воротами де ведеться відеонагляд з персональним доступом. Купити квартиру в Винниках — це отримати комфорт і якість за доступною ціною від забудовника Z100.