Квартира бізнесмена в пітері: 98 метрів мінімалізму

13

Цей стильний, яскравий інтер’єр створений в кращих традиціях скандинавського стилю відбулася пари бізнесменів, проте для більшої ефектності в інтер’єр було додано кілька деталей, на які ми радимо звернути особливу увагу

Архітектори дмитро і злата мудрогеленко спроектували традиційний для північної столиці інтер’єр в скандинавському стилі і розбавили його яскравими елементами і сучасними матеріалами.

Дмитро і злата мудрогеленко, архітектори

Освіта — санкт-петербурзький архітектурно-будівельний університет (2001 і 2002 роки), спеціальність «архітектура», кафедра урбаністики та дизайну міського середовища.основна спеціалізація архітектурного дуету-проектування та реалізація сучасного інтер’єру та приватної архітектури.фіналісти міжнародних інтер’єрних премій kiff 2014 та interia awards v 2014 (рубрика «новаторство, інтер’єр будинку до 300 метрів»).творче кредо «»урбанізм в архітектурі, архітектура в інтер’єрі».

Mudrogelenko.com

Ця квартира спроектована для подружньої пари, діти якої вже виросли і живуть окремо. Подружжя має власний малий бізнес і ведуть активний спосіб життя — відвідують фітнес-центри, активно подорожують по росії, а також часто виїжджають за кордон.

Подружжя придбало квартиру в новому сучасному будинку на високому поверсі з панорамним видом, звідки можна з легкістю розгледіти основні шпилі північної столиці. Це хороший, добротний будинок на півночі санкт-петербурга від непоганого забудовника — упорядкована територія, наявність кондомініуму, консьєрж на сходах. Крім того, в будинку є вентильовані фасади, алюмінієве скління, триметрові стелі, розширені площі приміщень і два санвузли. Вартість квартири склала близько 10 млн рублів.

Автори відразу обумовили бюджет і стилістичний напрямок. Роботу оцінили приблизно в половину від вартості самої квартири, а в якості стилістичного рішення вибрали сучасне, не концептуальне, але витримане, кліматично близький напрямок — скандинавське. Архітектори так і позиціонують цей проект-чіткий бізнес-клас в скандинавському стилі.

Приєднавши лоджію до вітальні (сучасна конструкція будинку це дозволила) і зробивши скління прямо від підлоги і до стелі, автори проекту максимально впустили природне сонячне світло в приміщення — це рішення характерно для північних широт через рідкісних і коротких сонячних днів.

В якості колірної основи архітектори використовували теплий світло-охристий відтінок. При цьому в якості яскравих великих плям застосували темний, глибокий баклажановий, а також яскраві металізовані шпалери від osbornе&little. Використання контрастних кольорів у великих простих геометричних формах і простих повторюваних графічних візерунках — також характерна риса скандинавського стилю: при мізерному денному світлі колірні нюанси важко розрізняються.

Фінансове планування зупинило архітекторів на виборі не дуже дорогого, але якісного німецького освітлення. Групам включення і різним джерелам світла на цьому об’єкті приділено особливу увагу (так само, як і на інших проектах цього дизайн-дуету). Це йде з бажання максимально віддалитися від депресивного вечірнього втомленого сприйняття простору.

Один рівень підлоги і стелі, незмінний матеріал, відсутність дверей і порогів об’єднує загальні приміщення квартири: передпокій, коридор, вітальню, лоджію-кабінет, кухню-їдальню. Окремо-приватні зони: ванна і душова, спальня і кабінет. У вітальні встановлений диван mobel&zeit, англійське крісло hush, фабрика naughtone. Прідіванний столик на колесах — ікеа стрінд, килим у вітальні — ікеа тродклевер. Торшери у вітальні-spun light, фабрика flos. Їдальня група-tulip, фабрика knoll, підвісний світильник над столом-le soleil, фабрика foscarini.

Кухня зроблена на пітерському виробництві за кресленнями дизайнерів. Пенали вбудовані від підлоги до стелі, від стіни до стіни. Вбудована і прихована техніка: холодильник, пральна і посудомийні машини. Фасади-глянцеві кольори: кавово-молочний, баклажановий. Стільниця-російське виробництво, кварцовий штучний камінь. Фартух — з вкрапленнями шпалер, закритих гартованим склом з підсвічуванням.

Санвузли виконані в єдиному рішенні: ратифікований російський керамограніт марацці, 600 х 600 см, бежевого кольору, з мінімальними швами 1,5 мм, алюмінієві профілі на зовнішніх стиках плитки. Тут також присутні меблі, сконструйована за авторськими кресленнями, а також приховані комунікації і зливні бачки.

Всі меблі, крім підлогової, на якій сидять, або столів, за якими працюють — вбудованого типу. Для цього були передбачені спеціальні ніші, виконані на ранніх стадіях будівництва об’єкта.