Мансарда для двох в сучасному стилі: проект з казані

14

Як зробити мансардну квартиру зручною? що таке світлові вікна і як вони допомагають вирішити проблему нестачі освітлення? чи можна поєднувати дизайнерські меблі і недорогі матеріали?

Павло і світлана алексєєви

Павло і світлана — дизайнери та декоратори, отримали вищу будівельну освіту в кдасу. Павло-дизайнер, архітектор і колишній керівник будівельної компанії. Алексєєви-учасники і фіналісти конкурсів pinwin7 і pinwin8 і add awards2015. Життєве кредо: кращий дизайн-це гармонійний дизайн.

Www.vk.com/alekpav

Головною проблемою цієї квартири була наявність всього двох маленьких вікон, розташованих в громадській зоні. Щоб вирішити це завдання, павло і світлана вирішили встановити на стелі в зоні кухні світлові вікна: конструкцію, що складається зі скла і розташованого за нею джерела світла.

Мансардне розташування квартири стало причиною появи ще однієї особливості, що вимагає пильної архітекторської уваги. Йдеться про дуже великих схилах стелі, які значно ускладнювали розміщення освітлювальних приладів.

Меблі для цієї квартири дизайнери вибирали з урахуванням потреб замовників, їх комфорту і виробленої концепції інтер’єру. Відправною точкою стали кольорові теплі підлоги з керамограніта в зоні кухні-вітальні.

Далі громадський простір «обросло» меблями та аксесуарами. Наприклад, на кухні замість стандартної обідньої зони зі столом з’явилася широка барна стійка з дерев’яною стільницею і високими стільцями , а у вітальні — зручний шкіряний диван коньячного кольору в комплекті з журнальними столиками від b&b italia і круглим кріслом від restoration hardware .

Цікаве рішення дизайнери вибрали для модульної композиції з пуфів іспанського бренду gan. дорогі дизайнерські меблі з натуральної вовни з’єднали з самими звичайними будівельними піддонами. Такий прийом, по-перше, створив цікавий контраст, а по-друге, дозволив підняти пуфи над підлогою і зробити сидіння більш зручним.

Конкретних колірних переваг у замовників не було, тому палітру для спальні вибирали, орієнтуючись на загальну стилістику. Мансардну стіну пофарбували в темно-синій, щоб приглушити відчуття скосів.

В цілому обстановка вийшла досить минималистичной: центральне місце відвели великому зручному ліжку, а біля вікна виділили невелику робочу зону. Як декор дизайнери вирішили використовувати великоформатні постери.

план квартири