Мансардна покрівля

4-18-2020

Мансарда — це приміщення горищного типу, що використовується для проживання. Названа вона на честь французького архітектора Франсуа Мансара, який в 1630 році перший придумав використовувати простір під дахом. Мансардна Покрівля в сучасному будівництві використовується дуже часто при зведенні котеджів, так як вона без особливих витрат дозволяє збільшити житлову площу і надає будинку архітектурну виразність. Хочемо порекомендувати https://shepetivka.com.ua/statti/rekla/statti/1798-chy-praktychni-mansardni-dakhy-z-polikarbonatu.html

Дану конструкцію зазвичай розташовують:

  1. Під двосхилим дахом, яка має кут нахилу 45-60°. Це класичний варіант, легкий в монтажі, має простий, але вишуканий дизайн. В даному випадку вода від опадів не буде накопичуватися на даху і волога не зможе проникнути в підпокрівельний простір. Ця конструкція не вимагає надмірних витрат на монтаж покрівельних покриттів, завдяки чому ви зможете вибрати будь-який матеріал для даної покрівлі мансарди.
  2. Під ламаним дахом з двома різними ухилами крокв. Така конструкція дозволяє створити просторе і комфортне для проживання приміщення, площа якого можна використовувати максимально ефективно. Ламана дах дуже функціональна, але вельми складна у виконанні. При її зведенні необхідно провести детальний розрахунок, повністю продумати проект за допомогою грамотних фахівців. Зате при наявності великої різноманітності варіантів її пристрою ви зможете зробити свій будинок оригінальним, несхожим на інші.

Яким матеріалом найкраще покрити покрівлю мансардного даху? Можна вибрати на Ваш смак будь-яке з покриттів, які пропонує сучасний будівельний ринок. Але краще використовувати матеріали, що мають невелику вагу. Наприклад, натуральна черепиця має прекрасний зовнішній вигляд і відмінні експлуатаційні характеристики, але вона багато важить, її монтаж дуже трудомісткий і складний, тому для мансард вона погано підходить.

Для мансардних покрівель найкраще підійдуть легкі матеріали, такі як металочерепиця, профнастил, гнучка і композитна черепиця. Крім невеликої ваги їх об’єднує маса інших достоїнств.

міцність

стійкість до механічних впливів, до перепадів температур та інших негативних природних впливів

довговічність

нескладний монтаж

Скажімо кілька слів з приводу монтажу мансардного даху. Щоб горищне приміщення можна було використовувати як повноцінну житлову зону, його необхідно правильно облаштувати. У підпокрівельний простір потрібно включити шар теплоізоляції, який обов’язково треба захистити від вологи, що надходить зовні, і конденсату, що йде зсередини приміщення. Для цього використовуються паро — і гідроізоляційні плівки. Облаштувавши цей «покрівельний пиріг», ви зможете забезпечити собі комфортне перебування в мансарді. Для створення затишку в цьому приміщенні також необхідно розрахувати оптимальну кількість мансардних вікон потрібного розміру для хорошого освітлення, які пропускають набагато більше сонячного світла і забезпечують вам відмінний огляд прилеглої території.