Мій героїчний ремонт мікрохвильовки samsung

19

Все відбувається як завжди несподівано. Зламалася моя улюблена мікрохвильовка. Після систематичного відключення світла, вона згасла. Двадцяте століття на дворі, а світло в моєму будинку регулярно гасне пару раз на місяць.

Тринадцять років тому син подарував нам її при покупці квартири. Можна звичайно викинути і купити нову, але дорога як пам’ять.починаю оглядати страждалицю.

Поколупаюся в агрегаті. Сам в минулому житті пару років ремонтував битовуху.на стіл постелив лінолеум щоб уникнути і поставив на нього мікрохвильовку.перша справа протер від пилу задню частину. Подивимося чого таке там написано.

Тарілку і закривашку в мийку, потім розберуся і помию.

Відкриваю коробочку з інструментом. Викрутка і цешка-млинець відірвався один щуп. Ну нічого як-небудь продзвоню

Для початку включаю в іншу розетку, щоб виключити неконтакт в першій. Не працює.починаю розбирання. Трохи гвинтиків саморізів і можна знімати. Корпус практично у всіх агрегатах зсувається назад.

Всередині пильно, але ще б тринадцять років орала і пережила один капітальний і парочку косметичних ремонтів.

Ремонт перший дуже капітальний, з обдиранням стін, зняттям і заливкою підлоги, дверей, ванни і всієї сантехніки.

Ремонт другий косметичний.

Ремонт третій супер-косметичний з дорогущими шпалерами, натяжною стелею,….ну і так далі.

Перевіряю вхідний запобіжник і весь ланцюжок до потужного трансформатора «синхрофазотрона».все робоче, ось досада. Перемога була так близько. Ага повертаюся злегка назад, провід… Нормально.

Зняв транс, підключив окремо, працює. Видає потрібну напругу. Правда справі не допоможе це зняття. Так для інтересу демонтував.

Ще одна надія, запобіжник і трансформатор на панелі управління.

Робоче все. Ситуація стає все гірше. Встановив назад, харчування доходить до трансу панелі управління, значить вилетіли елементи на ній. Запчастин у мене вдома немає і паяльника теж.

Дзвоню знайомим ремонтерам з битовухи. Вони іржуть як коні.»чого зовсім розслабився, за десять років чуття втратив?відразу було ясно, що панель управління накрилася. Тягни до нас-вирішимо. Або нову знайдемо, або поелементно переглянемо».

Приїхав в знайому обстановку, мікрохвильовки штабелями, холодильники айсбергами, пилососи, вентилятори, плойки горами. А ще й термопоти з диво пічками, ремонтував їх прямо вагонами. Трохи сльозу не пустив від ностальгії.

Це не в фотоапаратах колупатися, під мікроскопом піщинки з редукторів виловлюючи.все відкручується шуруповертом і гайковим ключем, відстукується молотком і знімається плоскогубцями.на нову панель був не згоден, хотілося відновити оригінальну.

» немає проблем, зараз подивимося. Нову хотіли подарувати-відмовився. Тоді йди за пивасиком».пиво «танкове», рибка, грінки гострі до столу притягнув у сім секунд.

Панель була вже готова.душевно так посиділи, поговорили. Але пиво як і раніше не люблю.