Новорічний декор своїми руками: 7 відеоуроків

8

Класична європейська прикраса, яка полюбилася і нам, — різдвяний вінок. Хороший він тим, що його можна повісити і на двері, і на стіну, і на стіл поставити, а зробити з чого завгодно — фантазію ніщо не обмежує. Ми знайшли урок по створенню вінка — він обов’язково вам сподобається!

Ті ж ідеї можна застосувати при створенні новорічної композиції, яка заодно стане оригінальним свічником або просто ще однією святковою деталлю в інтер’єрі. Наступне відео навчить вас створювати таку красу.

Якщо вже мова зайшла про свічниках, без яких в новий рік не обійтися, — зробити його своїми руками зовсім легко. І не доведеться шукати складний декор, досить підручних засобів, які знайдуться вдома у кожного. Як зробити такий свічник, ви дізнаєтеся в наступному відео.

І якщо вінок і свічники вимагають все-таки певної майстерності, то ялинкові іграшки можна, наприклад, просто зшити. А результат вийде нітрохи не гірше, ніж в магазинних зразках декору та іграшок. Фантазія, акуратність, яскраві шматочки тканини — і ось у вас вже є новорічний шедевр.

Різних технік і варіантів по створенню традиційного ялинкового кульки зараз існує безліч. Нам, наприклад, дуже сподобався наступний варіант із застосуванням тканини, стрічок і шпильок. Все дуже просто, зрозуміло, а головне — красиво.

Якщо ви увійшли в смак і вам хочеться зробити щось більш складне, то вам обов’язково сподобається наступний урок. Але подбайте про те, щоб у вас було достатньо вільного часу. Якщо ви любите рукодільничати, ми впевнені-дуже швидко втягнетеся.

Ідея створення прикрас з ниток вам припала до душі, але ось зайвих складнощів зовсім не хочеться? пропонуємо зробити ялинкові іграшки способом, який не займе у вас багато часу, а підручні матеріали знадобляться майже всі ті ж. Удачі в творчості і з наступаючим!