Огляд насіння огірків

11

Для аграріїв важливо отримати грамотний огляд насіння огірків. Це дозволить правильно підібрати посівний матеріал, отримавши якісний і багатий урожай. Придбати професійне насіння вам допоможе інтернет-магазин «зелений дім». У каталозі представлена продукція від провідних виробників з різним терміном дозрівання і типом плодів.

Перевірені сорти і новинки насіння огірків підбирають, виходячи з передбачуваного місця вирощування і терміну збору врожаю. Посів може виконуватися в теплиці, відкритому грунті або навіть вдома в горщику.

Існують пізньостиглі, середньостиглі і ранньостиглі сорти. Найбільш вразливими вважаються кущі, дозрілі рано. Витривалими є пізні екземпляри.

Вибір також залежить від того, для яких цілей використовуються огірки. Овочі поділяються на засолювальні, салатні і універсальні. Досвідчені городники зазвичай засаджують на 50% насінням, з яких можна отримати огірки для засолювання. Решта припадає на салатні і універсальні овочеві культури.

Популярні сорти

Серед розмаїття варіантів можна виділити деякі назви насіння огірків, які підходять для вирощування в теплиці і дозрівають за 1,5 місяці.

Серед них:

  1. «мурашка f1″» це універсальний сорт. Властива стійкість до захворювань. Немає необхідності в запиленні, присутні високі смакові якості.
  2. «бенефіс f1». Плоди мають приємний смак без гіркуватості. Сорт універсальний. Чи не сприйнятливий до появи хвороб.
  3. «ємеля f1». Це самозапильний сорт. Підходить для посадки в добре опалювальній теплиці.

Серед тих, хто вирощує овочі у відкритому грунті, часто на слуху назва насіння огірків «квітневий f1». Це гібридний скоростиглий сорт з приємними смаковими якостями, що дозволяє отримати великі плоди (до 25 см). Серед огірків універсального призначення виділяють» маша f1 «і»джерельце f1″. Вони мають маленький і середній розміри відповідно.

Для тінистих ділянок рекомендується вибирати «муромський 36» або «підмосковні вечори f1». Перший вид скоростиглий розміром до 8 см. Має стійкість до зниження температури. Другий-середньостиглий сорт з відмінними смаковими якостями і стійкістю до захворювань.

Серед ранніх огірків можна виділити конкурент, призначений для засолювання, і витончений, який підходить для салатів. Популярністю також користуються» вязніковскій 37«,» кущовий«,» зозуля«,»конні f1″. Це перевірені сорти, що мають стійкість до захворювань і відмінні смакові якості.