оренда пересувні і стаціонарні системи щоглового освітлення

9-11-2020

not found

MTC 2600 Офшорний кран

Макс. вантажопідйомність 100 т Макс. виліт 60 м Радіус повороту 360 ° необмежений Перекидаючий момент 2 600 тм

  • У обране Вибране
  • Порівняти

Запобігає перевантаження і, тим самим, захищає кран від пошкоджень.

Для монтажу / демонтажу компонентів в рамках технічного обслуговування і ремонту.

Самостійно розроблена компанією Liebherr система управління відрізняється високою точністю, надійністю і продуктивністю.

Машинне відділення виготовлено з міцних сталевих конструкцій. Всі компоненти, зокрема, силовий агрегат, бак для масла і розподільні шафи, розташовані всередині машинного відділення і легкодоступні. При необхідності, за допомогою монтажного крана можна піднятися на дах.

Для експлуатації в умовах морського клімату стандартне лакофарбове покриття має кілька шарів, що забезпечує оптимальну консервацію.

Поворотна цапфа є тумбою, приварену до судна або платформі. Вона служить кріпленням і опорою поворотної платформи і захищає від перекидання в разі пошкодження опори.

кабіна

Ергономічне і комфортне виконання наших кабін підвищує концентрацію. Вбудована шумоізоляція, склоочисник і кондиціонер допомагають підтримувати високий рівень безпеки і продуктивності.

гратчаста стріла

До основних вузлів гратчастої стріли відноситься відхиляє вузол з головною і допоміжної підйомної лебідкою а також головна частина з можливим допоміжним механізмом підйому і відсіком для гака. Внаслідок різних довжин стріли крани можна адаптувати до індивідуальних потреб.

гідростатичний привід

Для всіх основних функцій, зокрема, підйому, повороту і змотування / розмотування каната, передбачені закриті гідравлічні контури. Оператору сподобається висока точність управління, обслуговуючому персоналу — мінімальну кількість компонентів, а експлуатуючої організації — знижена витрата палива.

Електрична гідравлічна система

Варіант приводу для експлуатації гідравлічної системи крана з вбудованою системою пуску для обмеження значень пускового струму.

Бак для дизельного палива

Бак для дизельного палива знаходиться в машинному відділенні і легко доступний.

поворотна платформа

Поворотна платформа — базовий елемент крана. Крім машинного відділення, в ній знаходиться також кабіна, блок A і лебідка підйому стріли.

Дизельна гідравлічна система

Варіант приводу для експлуатації гідравлічної системи крана з вбудованою системою баків, електричної або гідравлічною системою пуску.

освітлення

Робота зі збереженням продуктивності можлива і в темний час доби. Потужні світлодіодні і люмінесцентні лампи на стрілі, поворотній платформі і машинному відділенні забезпечують оптимальне освітлення робочої зони і зони навколо крана.

блок A

Канати лебідки підйому стріли кріпляться в так званому блоці A. Таким чином, кран відрізняється оптимальною стійкістю і надійністю.

Ця функція надійно працює при низьких температурах.

Ці канатні лебідки використовуються для направлення і стабілізації вантажу.

Крім головного підйомного механізму крани BOS можуть бути оснащені допоміжним підйомним механізмом. Він може використовуватися для підйому вантажів меншої маси і транспортування людей.

Для окремих компонентів або крана в цілому можна придбати пакет вибухозахисту.

При відмові системи управління в кабіні краном можна управляти за допомогою аварійного дистанційного керування.

Даний продукт недоступний в обраному асортименті. Змініть асортимент, щоб видалити окремий продукт зі свого пам'ятки.

Також хочемо вам порекомендувати https://dalgakiran.ua/products/arenda-osvetitelnyh-vyshek-macht