Органайзери для зберігання речей в шафі

18

Для головних уборів

Численні шапки, кепки і хустки є лідерами по захаращенню простору шафи в передпокої. У відкритих гардеробних системах головні убори часто підвішують на гачки, в закритих – прибирають на верхні полиці. Такий варіант зберігання допустимо і навіть в якійсь мірі декоративний, але не практичний. На поверхні кепок, капелюхів і шапок накопичується пил, а прання для більшості не рекомендована.

Вихід з положення-багатосекційні органайзери з плівки або щільної тканини з безліччю кишеньок. Їх можна розмістити на вішалці або закріпити на внутрішній поверхні дверей. Розмір кишень підбирають під гардероб господаря. Для кепок секції роблять трохи ширше, для згорнутих трубочкою шапок – вже.

Для сумок

Повсякденні сумки і рюкзаки зазвичай розміщують біля входу на вішалці або полиці. Клатчі, які потрібні тільки для урочистих заходів, дорожні та пляжні сумочки зручніше прибирати із зони передпокою.

Підвісні органайзери для сумок шиють з спанбонду або роблять з щільної пвх-плівки з текстильними вставками. Секції розташовуються вертикально один під одним або з двох сторін від вішалки. Така конструкція органайзерів допомагає не тільки навести порядок, але і зберегти шкіряні вироби від появи заломів і тріщин.

Органайзери для білизни, як правило, мають кілька однакових відсіків для зберігання трусів, шкарпеток і майок і один прямокутний – для бюстгальтерів. Так як білизна прийнято зберігати в комодах або висувних ящиках плательних шаф, контейнери в більшості своїй невисокі. Матеріал може бути будь-який. Використовують пластик, дерево або жорстку картонну основу, покриту тканиною.

Дуже популярні трансформери, де перегородки можна переставляти на свій розсуд. Для організації простору всередині комодного ящика підійдуть модулі без кришок, для відкритих гардеробних систем-органайзери на замку.

У кожної господині під час прибирання залишається група речей, які складно піддаються організації і сортуванню. Сюди можна віднести хустки, гумки, пов’язки для волосся, окуляри та інші речі. Всі їх можна зібрати в один органайзер і об’єднати в категорію «дрібниць».

Часто для дріб’язку використовують кофри з декількома перегородками. Вміст ящика легко проглядається і не перемішується в одну хаотичну масу.

Для зовсім дрібних предметів використовують пластикові органайзери з декількома секціями і щільно закривається кришкою.

Представники класу «білих комірців», щодня надягають на роботу діловий костюм, особливу увагу приділяють зберіганню краваток. Органайзери для них часто схожі з контейнерами для зберігання дрібниць і являють собою пластиковий або картонний модуль з великою кількістю однакових відділів. Однак багато хто ставиться до коробки для краваток як до статусного аксесуару, що демонструє спроможність господаря.

Корпус органайзера виконують з дорогих порід дерева або обшивають шкірою. Кришку виконують зі скла або щільного пластику. Краватки розміщують в один або два яруси, звертаючи трубочкою. Коробка виглядає дуже презентабельно, її можна розмістити в шафі, комоді, взяти з собою у відрядження. Часто такі органайзери вибирають в якості подарунка.

Для взуття

У повсякденному житті багато хто, як правило, користуються 1-2 парами взуття. Парадні туфлі, тапочки для гостей, кросівки для занять спортом потрібні не так часто. Щоб не захаращувати передпокій, особливо якщо в сім’ї більше 2-х чоловік, розмістіть в шафі органайзери для черевиків. Конфігурацій може бути кілька:

  • підвісні чохли з декількома секціями;
  • складні коробки з картону, обтягнутого тканиною, і сітки;
  • пластикові органайзери з отвором для провітрювання і т. Д.

Для сезонного одягу

Об’ємні светри, теплі піджаки, куртки відразу після закінчення сезону слід прибрати на зберігання. Вони займають великий обсяг, заважаючи доступу до потрібних речей.

Куртки, пальто, хутряні вироби просушують і прибирають в чохли. Об’ємні светри розміщують на верхніх полицях або внизу шафи в текстильних органайзерах і кофрах. Надто ущільнювати речі не варто. Якість хутра та ворсу може зіпсуватися за час зберігання. Вовняний одяг повинен дихати, тому не заповнюйте кофри доверху.

Органайзери для сезонних речей відрізняються великим обсягом. Щоб вони не захаращували простір, підбирайте не надто високі контейнери на всю глибину шафи.

Використання сучасних аксесуарів для організації зберігання допомагає не тільки зберегти порядок в гардеробі, але і істотно економить час. Зникає необхідність перевертати догори дном всю шафу в пошуку потрібної речі.