Основні переваги освітлювальних вишок

9-11-2020

not found

Устаткування для освітлення

освітлювальні щогли

Освітлювальні щогли Wacker Neuson

Прості, надійні, автономні. Швидке розгортання, швидке переміщення. Збільшені баки електростанцій.

Освітлювальна щогла LTC 4L (знята з виробництва, запчастини доступні)

Освітлювальна щогла LTN 6L (знята з виробництва, запчастини доступні)

Освітлювальна щогла LTS 8L

Освітлювальна щогла ML 440


Також хочемо вам порекомендувати https://dalgakiran.ua/products/arenda-osvetitelnyh-vyshek-macht

Освітлювальні щогли Trime

У лінійці моделей освітлювальних вишок від компанії TRIME (Італія) є моделі з металогалогенними прожекторами потужністю 1000 Вт, зі світлодіодними прожекторами різної потужності. Висоти підйому прожекторів від 5 до 8,5 метрів. Всі освітлювальні щогли оснащені власним джерелом електрики — дизельним електрогенератором.

Освітлювальні щогли MOSA

Мобільні щогли освітлення MOSA (Італія), доступні як у версії з генератором, так і без генератора, прожектора галогенові і металогалогенні, доступні варіанти з різною висотою підйому від 5 до 12 метрів.

Освітлювальні щогли власного виробництва компанії Спецпрофснаб

Серія СПС-Р. Телескопічні щогли освітлення, привід підйому секцій за допомогою ручної тросової лебідкою. Запатентований механізм розсування телескопічних секцій, що дозволяє використовувати щогли в самих несприятливих погодних умовах. Прожектори на вибір: галогенні або LED, потужність від 50 до 1500 Вт. Легкі в установці, компактні при зберіганні і переміщенні. Доступні висоти — від 4 до 13,5 метрів.

Серія СПС-М. Телескопічні щогли освітлення, привід підйому секцій ручною лебідкою, прожектора галогенові або LED. Щогла змонтована на візку для локального переміщення. Є місце для установки електрогенератора. Дані щогли мають стандартне оснащення, яке може бути змінено відповідно до запиту замовника. Доступні висоти — 5,9 метрів і 8 метрів.

Серія СПС. Сама бюджетна версія щогл СПС. Висування секцій ручне. Доступна висота — 4 метри. Можливо встановити два прожектори великої потужності або чотири прожектора невеликої потужності. Щогла ідеальна для використання всередині приміщень для оздоблювальних робіт. Для освітлення будівельних робіт на невеликих ділянках. Живиться від зовнішньої електромережі або невеликого генератора.

Освітлення об'єктів.

Освітлювальні щогли і балони дозволяють зробити роботу на будівельному майданчику безпечною і комфортною. Освітлювальні вишки мають в своєму складі дизельний або бензиновий генератор, легко переміщаються не тільки по самому об'єкту, а й між об'єктами без навантаження в спеціальний транспорт. Потужні прожектори здатні висвітлити майданчик 30 500 м 2 (модель Wacker Neuson LTN 6L). Паливні баки електростанцій, забезпечують паливну автономію в кілька десятків годин, що дозволяє виконувати роботи не відволікаючись на регламентні перерви з дозаправлення обладнання. Освітлювальні щогли незамінні при проведенні аварійних робіт в місцях відсутності основного електроживлення, на будівельних майданчиках, в місцях облаштування польових таборів, на аеродромах, де прокладка проводів харчування пов'язана з безпекою робіт і персоналу. Змінна висота підйому світильників і індивідуальна орієнтація прожекторів дозволяє забезпечити світлом необхідні ділянки робіт. Освітлювальні щогли можуть мати в своєму складі автономне джерело живлення, а так само випускаються і у версії без електростанції або з живленням від основної мережі. Привід підйому телескопічних секцій освітлювальної щогли може бути ручним (механічна лебідка), гідравлічним або пневматичним. Прожектори можуть бути металогалогенними, галогенними або світлодіодними. Прожектори розрізняються по потужності і по можливій площі освітлення. Мобільність і легкість переміщення забезпечується наявністю шасі або транспортувального комплекту. Для впевненого монтажу використовуються гвинтові домкрати або спеціальні триноги, в залежності від типу освітлювальної щогли.

Освітлювальні щогли або вежі, а так само освітлювальні балони, все частіше зустрічаються на будівельних майданчиках. Не дивлячись на великі початкові витрати, термін окупності даного обладнання дуже не великий, а переваг використання багато. Ось лише деякі з них: мобільність, простота в експлуатації, швидкість приведення в робоче положення, додаткове джерело електрики, в разі освітлювальних вишок з генератором, потужність не сліпучого світла, незалежність від основних мереж. Надійність німецького обладнання забезпечується використанням тільки якісних вузлів і матеріалів з використанням загальної продуманості конструкцій.