Основні причини виникнення цукрового діабету.

7-17-2018

Основні причини виникнення цукрового діабету.

Досить часто на цій стадії клінічні прояви хвороби можуть бути відсутні, однак під час інструментальної діагностики вже виявляються початкові форми типових ускладнень з ураженням периферичних нервів, мікро – судин сітківки, нирок, серця. Майже вся глюкоза циркулює в крові і не проникає в клітину, і та починає використовувати запаси жирів для вироблення АТФ. На цій стадії рівень глюкози контролюється за допомогою дієтотерапії, використання пероральних цукрознижувальних препаратів (метформін, акарбоза та ін. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі chernivtsi-city.com.
Клінічно проявляються порушенням роботи нирок, серцево — судинної системи, зору, неврологічні симптоми. Компенсація — це умовно — нормальний стан організму, при наявності хронічного невиліковного захворювання. У захворювання існують 3 фази: Цукровий діабет (скорочено СД) — поліетіологічне захворювання. Не існує єдиного чинника, який викликав би цукровий діабет у всіх людей з цією патологією.
Найбільш значущі для розвитку хвороби причини: Дана група чинників сама по собі не викликає захворювання, але значно підвищує шанси його розвитку, у разі наявності генетичної схильності. Цукровий діабет — хронічне захворювання, тому симптоматика ніколи не виникає раптово. Симптоми у жінок і симптоми у чоловіків практично однакові. При захворюванні різною мірою можливі прояви таких клінічних ознак.