Основні визначні пам’ятки Луцька.

8-30-2018

Основні визначні пам’ятки Луцька.

І це добре, адже буде привід приїхати сюди ще не раз. Автентична культура, прекрасні храми і собори, що збереглися через століття стародавні замки і фортеці, дивовижна природа і теплий клімат. Над могутніми водами Дніпра, на мальовничих схилах, сяючи золотими куполами, красуються величні храми. До них ведуть потопають у зелені вимощені бруківкою доріжки, а внизу, в підземеллі, звиваючись вузьким лабіринтом коридорів, розташувалися таємничі печери, де знаходиться головний скарб лаври – святі нетлінні мощі праведників. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі lutsk.eu.
У списку , визначивши найбільш цікаві варіанти і населені пункти. Представляємо актуальні опису з фото, на підставі яких вам не складе труднощів зробити остаточний вибір. Серед найцікавішого і величного для огляду – костел Святого Андрія, який став першим кам’яним храмом у місті. Легенда свідчить, що орден бернардинів прибув в місто ще в 15 столітті, але довгий час їм не дозволяли будувати монастир і храм, щоб вороги не змогли проникнути в місто.
Тоді було прийнято компромісне рішення. Бойові ченці збудували монастир з каменю і дозволили стін влитися в оборонну систему міста. При необхідності вони виходили на стіни міста і билися пліч-о-пліч з городянами. Бемер належали до прихильників різних стилів, але тим цікавіше вийшов результат. На фасаді скульптури чотирьох святих, всередині багате оздоблення в стилі бароко.