Основні визначні пам’ятки Львова.

7-20-2018

Основні визначні пам’ятки Львова.

Музеї, будівлі та цікаві заклади – це обов’язкові складові будь-якого туристичного міста. Але деколи дуже хочеться просто пройтися по місту, подивитися на нього. А потім сісти на лавку під покровом вікових дубів в одному із затишних парків. У цій особливості і полягає магія Львова. Тут можна навіть не ходити по галереях, не заглядати в головні туристичні місця. По Львову досить просто пройтися. Опинитися в серці міста – на площі Ринок. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі ulvovi.info.
Піднятися в парк щороку до назви вулиці додають прізвище відомого режисера, якому присвячують фестиваль. Зараз Архівна вулиця носить імена Бергмана, Іллєнко, Фелліні, Тарковського, Трюффо і Параджанова. Парк органічно розмістився на дні і схилах яру, загальною площею 52 га. Тут є знаменитий ставок з лебедями, оранжерея і навіть дитяча залізниця. В рамках ландшафтного парку організатори створили кілька тематичних експозицій, кожна з яких розповідає про конкретному регіоні Галичини і Карпат.
Тут можна своїми очима побачити старовинні хати корінних народів цих регіонів. У ЛНУ імені Франка є і власний ботанічний сад. Він розділений на дві частини: стару (біля Цитаделі, на вулиці Кирила і Мефодія, 4) і нову (поряд з Лычаковским кладовищем, вулиця М. Ботанічний сад проводить наукову роботу, сюди можна потрапити і звичайним туристам в рамках просвітницьких програм. На місці центрального парку міста в XIX столітті був став і сквер.