Основні визначні пам’ятки в Черкасах.

7-19-2018

Основні визначні пам’ятки в Черкасах.

Відпочинок на Мальдівах порадує туристів розкішними курортами, кожен з яких являє собою особливий світ в оточенні чистих золотих пісків. В цьому незвичайному і неповторному світі екзотична природа замінює собою галасливі і пилові міста, а нескінченний океан — європейську цивілізацію. Мальдівський архіпелаг зі своїми підводними кораловими печерами і буйною тропічної рослинністю відкриває перед приїжджими острова в їх первозданній красі. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі cherkasy-city.com.
У тури на Мальдіви входить стандартний список екскурсій, який пропонується практично в кожному готелі. Під час екскурсії по столиці Мальдів, Мале, туристи відвідають основні пам’ятки історії, національний музей та ісламський центр. Під час екскурсії по островах можна побувати на ранкової та вечірньої риболовлі, поплавати на човні, відмінною особливістю якої є скляне дно. Повітряні екскурсії на вертольотах відкривають перед туристами надзвичайні види островів, а підводне плавання та інші розваги зроблять тури на Мальдіви незабутніми.
Готелі Мальдів по класу діляться на Standard, Superior, Deluxe, що відповідає європейським — 3 — х, 4 — х та 5 — ти зіркових готелів. Така класифікація зумовлена специфікою місцевих готелів, які знаходяться на маленьких острівцях з недостатньо розвинутою інфраструктурою. Для проживання пропонуються номери в бунгало або одно-, двоповерховому котеджі. Перш ніж вибрати конкретний готель, бажано дізнатися перелік послуг, які в ньому надаються.