Особливості фарбування мдф фасадів

18

Мдф плити-це наступний рівень у розвитку композитних деревних матеріалів. Він повсюдно використовується при виготовленні меблів і оформленні інтер’єру. Саме чудові експлуатаційні характеристики і доступна вартість зробили його таким популярним. А можливість обробляти різними методами і виконувати глянсове і матове фарбування різними кольорами робить мдф плити ще й естетично привабливими.

Основні властивості матеріалу

Завдяки поєднанню різних порід дерев матеріал набуває високу міцність і просто обробляється. Завдяки пресуванню і обробці під впливом високих температур в матеріалі немає пустот. При виготовленні використовуються смоли в якості сполучної речовини, тому концентрація формальдегіду дорівнює натуральній деревині. Але він також має високу гігроскопічність, тому фарбування мдф фасадів ( https://leconfortfactory.net/services/pokraska-mebelnyh-mdf-fasadov ) повинна здійснюватися відповідно до стандартної триступеневої програми.

Фарбування меблевих фасадів

Основними етапами є нанесення двох шарів грунтовки (бар’єрного і заповнює) і фарби. Також необхідно обов’язково шліфувати покриття. Це виконується перед нанесенням грунтовки, щоб прибрати всі можливі, навіть самі непомітні дефекти, які виникли в процесі транспортування, фрезерування і т. Д. Далі після кожного шару грунтовки, після її висихання. Краще дотримуватися повністю терміни сушіння, щоб згодом матеріал не дав усадку. При глянцевому фарбуванні виконується фінальна шліфування в чотири етапи. Важливо не зняти зайвий шар при поліровці.

Глянцеве фарбування взагалі вимагає більш ретельного підходу. Так як будь-які нерівності, шорсткості на такій поверхні помітні дуже сильно. Щоб трохи спростити фінальну стадію деякі наносять матову фарбу, а зверху її розкривають шаром лаку.

Фарбування мдф фахівцями

На меблевому заводі leonfort майстри виконують фарбування фасадів відповідно до технології. Імовірність отримання шлюбу знижена до мінімуму завдяки:

Тому для новачка ціна фарбування меблевих мдф фасадів буде менше ніж, якщо виконувати її самостійно. Адже є багато тонкощів, які потрібно знати, щоб уникнути дефектів.