Освітлювальні вишки (щогли)

9-11-2020

Аренда осветительной вышки / мачты

 

Освітлювальні щогли призначені для тимчасового, аварійного освітлення тих місць, де відсутня можливість звичайного освітлення. Найчастіше щогли освітлення застосовують на будівельних майданчиках. Ведення будівельних робіт в дві-три зміни дозволяє будівельникам істотно скорочувати терміни будівництва і збільшувати прибутки. У темний час доби, особливо в осінньо-зимовий період, на будмайданчиках застосовуються різні освітлювальні щогли, ефективність яких повинна бути на висоті, так як від цього залежить безпека і якість робіт. Традиційним, найбільш зручним і затребуваним обладнанням для аварійного освітлення будмайданчиків, є пересувні світлові прожекторні щогли. Різноманітність варіантів таких освітлювальних установок на сьогоднішній день дуже багато. Також хочемо вам порекомендувати https://dalgakiran.ua/products/arenda-osvetitelnyh-vyshek-macht в оренду освітлювальні вишки.

Щогли освітлення випускаються з вбудованим генератором і без нього. Генератор може бути як бензиновим, так і дизельним. Крім того останнім часом з’явилися освітлювальні установки, обладнані акумуляторними сонячними батареями, а також можливий гібридний тип харчування: в комплектацію мобільного освітлювального комплексу входять і акумулятор, і електрогенератор. Від потужності генератора залежить тривалість часу автономної роботи аварійної щогли освітлення, а також можливість підключення додаткових електроприладів і інструментів.

Без генераторна освітлювальна щогла може встановлюватися на триногу або ж кріпитися до автофургонів або контейнера. Прожекторні щогли з вбудованою генераторної установкою — дизельної або бензинової — випускаються, як правило, на невеликих коліщатках або на автопричепі на базі одноосного шасі — в разі потужних масивних моделей. Освітлювальна щогли на шасі, обладнана гальмами, можна транспортувати по автодорогах загального користування, в іншому випадку транспортування дозволена тільки в межах виробничого майданчика.

Щогла освітлення встановлюється двома типами: колінчаста або телескопічна в залежності від способу складання. Стандартна робоча висота прожекторної щогли варіюється в діапазоні від 3,5 до 9 м. В якості піднімних механізмів застосовуються електро- або ручна лебідка, пневмо- або гідроциліндр.

У прожекторних щоглах застосовуються, як правило, 4 лампи різних типів: галогенові, металлогалогенові, натрієві високого тиску, світлодіодні або традиційні лампи розжарювання. Чим більше їх сумарна потужність, тим більшу площу дозволить висвітлити дана світлова установка. Голова освітлювальної установки, як правило, має поворотний механізм, що дозволяє найбільш точно направляти аварійне освітлення на об’єкти на будівельному майданчику.

— Найбільш часто в пересувних світлових щоглах застосовують метало-галогенні лампи. Їх основні переваги: 10 000 годин термін служби, найнижча частота відмов, відмінною передачею кольору і найбільша площа освітлення. Основний недолік: цим лампам необхідні 15-20 хвилин для виходу на повну потужність і стільки ж для охолодження перед повторним включенням.

— Світлодіодні лампи освітлювальних установок дають м’який, рівний, немерехтливе, розсіяний білий світ, який не сліпить робітників. Ці лампи мають термін служби до 100 000 годин, не чутливі до перепадів напруги, ударам, вологості, працюють в широкому діапазоні температур навколишнього середовища (до -40 ° С), не нагріваються і за всіма своїми якостями є ідеальними для освітлювальних щогл. Деяке подорожчання ціни світловий щогли за рахунок застосування світлодіодів в достатній мірі компенсується за рахунок економії палива, яка виникає завдяки можливості використання генераторів меншої потужності.

— Натрієві лампи високого тиску ДНаТ мають ресурс 24 000 годин, дають м’який, не осліплюють світло, мають невеликий часовий інтервал для запуску і повторного включення. Недолік: погане перенесення кольорів і, відповідно, гірше видимість.

— Лампи розжарювання забезпечує гарну передачу кольору, вони дешеві, але їх надійність, світловіддача і ефективність залишають бажати кращого. Їх ресурс всього 2 000 годин. При цьому їх можна включати і вимикати скільки завгодно, в будь-який час.

Освітлювальна щогла оснащена комплектом розтяжок для підвищення вітростійкості — ця опція є необхідною для моделей з великою робочою висотою і для роботи на відкритих майданчиках.