Плити перекриття

3-18-2019

Плити перекриття-одні з найбільш універсальних і поширених залізобетонних виробів. При будівництві житлових і промислових будівель їх використовують як міжповерхові перекриття, так як основа з арматурного каркаса робить їх надзвичайно міцними. Компанія з радістю надає свої послуги по продажу плит перекриття, незалежно від того, приватний Ви забудовник, або будівельна організація.

Не варто сумніватися в якості нашої продукції, адже ми працюємо на українському ринку будівельних матеріалів з 2009 року, надаючи клієнтові тільки найкращі товари і послуги. Будучи офіційним дистриб’ютором шановного вітчизняного виробника будматеріалів ПСГ ім. С. Ковальської, ми з готовністю запевняємо Вас в надійності і довговічності наших виробів. Хочемо порекомендувати купити
бетонные плиты

Плити перекриття та їх переваги
Плити перекриття надзвичайно економічні. Їх ціна прийнятна для всіх клієнтів, а це означає, що кожен зможе отримати простий і якісний будматеріал без зайвих витрат.
Плити перекриття мають чудову несучу здатність. Ні для кого не секрет, що залізобетон є максимально міцним і довговічним матеріалом. Надійність панелей перекриття полягає і в тому, що бетон максимально видалено з розтягнутих зон, а умови вертикальності ребер повністю дотримані.
Наші ЗБВ мають найвищу опірність деформації на злам.
Плити перекриття забезпечують звуко — і термоізоляцію. Це допоможе вам значно заощадити на придбанні додаткових утеплювачів або проведенні оздоблювальних робіт.
Види плит перекриття
Балочні плити перекриття складаються з поперечних або поздовжніх ригелів (балок), які підтримують безпосередньо плиту.
Безбалкові плити перекриття можуть бути монолітними, збірними та збірно-монолітними.
Крім цього плити перекриття класифікують в залежності від форми поперечного перерізу (плити з овальними і круглими порожнечами; ребристі або вертикальні плити перекриття; суцільні плити).