Повернувся з абхазії, ділюся враженням

17

Мій близький друг недавно їздив в абхазію у весільну подорож. Точніше, подорож мала бути до туреччини і куплена ще кілька місяців тому, але її закрили і довелося вибирати між кримом, краснодарським краєм і абхазією. У перших двох вони з дружиною вже були, тому вирішили з’їздити в абхазію і дуже пошкодували. Як тільки хлопці повернулися, поділилися зі мною фотографіями і відгуком про цей відпочинок.

Пансіонат евкаліптовий гай. Знаходиться у власності у місцевого, який ніби як в ньому ж і живе. Біля входу в пансіонат трошки розрухи. Знаходиться в селі, з промовистою назвою кіндик. Вартість на добу виходила до речі близько 4000 рублів (з харчуванням).

Територія «готелю». Тут елементарно лінь підмести сухе листя, яка лежить з минулої а то і позаминулої осені… Скрізь валяється купа сміття і мотлоху.

На одну з доріжок впала гілка, яка весь тиждень так і пролежала на своєму місці…

Тут був прикольний вихід до моря, який зараз більше схожий на стічну канаву…

А це спортивний майданчик)) останній раз, мабуть на ній грали в 80-их)

Фонтани на території, які зараз використовуються як сушарка для білизни…

Корпусу радянські збереглися цілком нормально, там трохи підмазати, тут дірку закрити і вогонь. Всередині не сфоткав, але там теж цілком все ціле з радянських часів. (крім вікон — їх поміняли)

Пляж окремий, обгороджений з двох сторін. Але на ньому теж купа сміття, колод. І дивних лежаків.

Є навіть рятувальна вишка, але на неї, мабуть теж з 80-их ніхто не залазив.

Ще одна радянська спадщина-карусель, яка колись працювала, а зараз приводиться в рух м’язовою силою батьків)

Ми жили в новому корпусі, його побудували в стилі «як вийде». З вузькою і високою сходами, в якій ще й голову кожен раз потрібно було пригинати) ось такі сходи, причому в 6 поверхів. Ліфта, природно, немає)

А ну ще є фотка вогняного санвузла в новому корпусі)))

Ну дуже все сумно … Реально роздовбайство скрізь, і в усьому…. І, головне, прикинь, власник сам же живе в цьому пансіонаті, тобто він все це бачить кожен день, і будували, впевнений при його участі, але для нього це нормально…. І так, саме прикольне-в цьому пансіонаті зараз повне завантаження. Тобто близько 800 відпочиваючих.

Автор