Про те, що наш будинок потрапив під знесення, дізналися з новин

45

У цій квартирі на вулиці руставелі михайло з дружиною юлею і дитиною живуть з 2014 року. До цього знімали житлоплощу, потім жили з родичами в новопеределкіне. У якийсь момент зрозуміли, що так далі не можна, накопичили грошей на початковий внесок на іпотеку і переїхали сюди.

» про те, що наш будинок потрапив в списки під знесення, дізналися в березні з новин. Перші два тижні був шок, земля пішла з-під ніг. Нічого не хотілося. Ми були у відчаї, прокидатися не хотілося, не хотілося додому йти: як і навіщо тут жити, якщо все одно це все віднімуть», — розповідають господарі. The village подивився, як вони облаштували свою квартиру.

Дизайн квартири михайло продумував сам. Інтер’єр вийшов скандинавським: білі ламінат і стіни, яскраві акценти у вигляді однієї кольорової стіни в кожній кімнаті і дверей. На кухні одна зі стін грифельна-на ній можна писати крейдою. Всі меблі — з ikea. Ростове дзеркало в спальні для хлопців зробив на замовлення їх приятель. Текстиль для будинку підбирала дружина юля.

«коли сюди переїхали, квартиру повністю оновили, — кажуть господарі. — ми були обмежені за термінами: син перейшов в новий клас, потрібно було встигнути в’їхати до того, як почнеться його навчання. Час жорстко економили. Все, що можна було не робити, не робили: старий паркет можна було перестелити, але це б зайняло занадто багато часу, тому його замінили на ламінат. Ліпнину і бордюри під стелею зберегли-вони теж з 1952 року». Ремонт закінчили приблизно за три місяці.

Дитячу облаштовували болісно: син ходить в музичну школу — потрібно було вмістити піаніно, ліжко, шафа, робоче місце для уроків, полиці для книг, організувати зберігання іграшок, щоб не було бардаку. У підсумку знайшли в ikea велике ліжко-горище і поставили зручний стіл. Залишилося місце навіть для піаніно. Інструмент довго шукали саме білий, щоб все було в колір.

Кухня теж з ikea. Щоб зібрати її повністю, михайло цілий місяць їздив в магазин щовечора після роботи-відстежував і замовляв відсутні деталі. Кутовий шафа довелося везти з казані, тому що більше його ніде не було. «у якийсь момент я подумав: «чорт, я стільки вже мотаюся в цю» ікею», кожен день сиджу на їхньому сайті, ще працюю, сил вже ніяких немає. Через цю шафу переїзд зривається». Мене осінило — можна замовити з казані, згадав, що там у мене є друг. Годин в 11 вечора я подзвонив йому і сказав: «андрію, привіт, я розумію, що це звучить дивно, але не міг би ти завтра годин в 9 ранку з’їздити в «ікею», купити там шафу і відправити його нам в москву?» — згадує михайло.

Відкритий балкон в спальні з видом на ставок облаштовували спеціально для сніданків: оригінальну плитку з неповторюваним малюнком знайшли в «твоєму домі», перила щороку фарбують в чорний. До них підібрали столик і два стільці на кованих ніжках.

» що буде далі, ніхто не знає. Навіть банки. Коли, що, куди, навіщо взагалі-нічого незрозуміло — — кажуть господарі. — цей будинок 1952 року побудови, в дуже хорошому стані. Коли ми отримували кредит, то замовляли технічну експертизу в бті: за відсотком зносу будинок не є навіть старим».

(за даними сайту mos.ru, на 13 червня проголосувало 70% квартир у цьому будинку. За включення в програму реновації-85 % його жителів. — прима. Ред.)

Автор