Промивка системи опалення будівлі

12-22-2019
Картинки по запросу Промивка системи опалення будівлі


При тривалій експлуатації опалювальних систем труби і радіатори засмічуються, що призводить до зниження ефективності системи. Основними причинами засміченням є кристалізація солей, а також корозія внутрішньої поверхні металевих труб і батарей. Щоб позбутися від цих засмічень Вам допоможе промывка системы отопления здания.
Як правило, промивку опалення в житлових будинках проводить компанія, яка займається обслуговуванням будинку. Але вони не завжди проводять її регулярно і якісно, а іноді просто відмовляються це робити. Теплоносій також повинен проходити спеціальну обробку, щоб знижувати забруднення в трубах. А що стосується промивання опалення в приватному будинку, то її проведенням повинні займатися власники будинку.

Фахівці рекомендують проводити очищення труб і радіаторів приблизно один раз в рік. Існують різні способи промивання системи опалення ціна яких може сильно відрізнятися. Крім того, деякі з них можна виконати і самостійно, а для інших доведеться запросити професіоналів.
Механічна промивка — це найпростіший і поширений метод, який можна виконати і самостійно. Як правило, він використовується для очищення радіаторів. Вам потрібно перекрити систему і злити теплоносій з батареї. Тут не має значення, чи встановлено у Вас поліпропіленове опалення або з інших матеріалів. Труби і радіатор прочищаються спеціальним тросом, після чого промивається водою. Процедуру повторюють, поки вода на виході не стане прозорою. Для гідродинамічної промивки труб опалення будівлі використовують спеціальний насос, який подає воду під тиском і видаляє забруднення з системи.

Як і у випадку механічної чистки, він дозволяє позбутися тільки від тих відкладень, які розчиняються у воді. Для більш глибокого очищення можна застосувати хімічні розчини. Мінус такого способу полягає в тому, що його не можна використовувати алюмінієвого та мідного опалення. Однак для них підходить дисперсні реагенти, які не впливають на метал труб. Також можлива очищення труб опалення без використання води і інших рідин. При гідропневматичний методі застосовують компресор, який подає в труби повітря під високим тиском і збиває нарости з внутрішньої поверхні. Цей метод можна використовувати для металопластикового опалення. Для видалення кристалізованих солей використовується спеціальне обладнання, що генерує електричний імпульс, що видаляє сольові засмічення. Такий метод очищення називають електроконвульсивним.
Компанія якісно надає послуги по промивці опалення будь-яких видів.
Хочете дізнатися вартість промивання системи опалення. Весь цей час головне для нас — якість роботи.