Різницю між електричними і ручними лебідками. Думка професіоналів

12

Лебідки використовуються в промисловості вже багато десятиліть. Це зручний інструмент, за допомогою якого ми можемо намотувати троси. Якщо ми спробуємо зігнути товсті сталеві канати вручну, це не вдасться. Також не рекомендується використовувати такий метод, особливо в промислових умовах. Лебідки-це механічні інструменти, які дозволяють сталевому тросу огинати круглий барабан. У цьому випадку барабан лебідки дуже корисний для утримання троса на місці відповідно до вимог процесу. Ці сталеві канати використовуються в промисловості для переміщення важких вантажів.

В наші дні в галузі відбувається багато фундаментальних змін. Якщо говорити про лебідки, то зараз існує майже два типи лебідок, які доступні для промислового використання. Типи лебідок наступні:

  1. електрична лебідка
  2. ручна лебідка

Серед двох типів лебідок електричні працюють тільки за допомогою кнопки. Тут вам не потрібно докладати ніяких інших зусиль, і для виконання роботи потрібна тільки електрична енергія. З іншого боку, є ручні лебідки. І вони теж знаходять своє застосування в різних галузях. Ці типи лебідок вимагають участі людей, і вони працюють тільки на механічній енергії. Для використання ручної лебідки люди повинні докласти всіх зусиль, щоб керувати лебідкою і використовувати її.

Врахуйте, що електричні лебідки нічим не краще ручних лебідок тільки тому, що не вимагають людських зусиль. Є й інші фактори. Все залежить від вимог галузі. У деяких випадках ручні лебідки працюють краще, ніж електричні. Тому, щоб судити, який з них краще за інших, вам потрібно подумати про ситуацію. Отже, тут, у цій статті, ми збираємося провести детальне порівняння між електричною та ручною лебідкою, щоб ви могли зрозуміти різницю між ними.

Переваги використання електричної лебідки

Якщо ми розглянемо електричні лебідки, то найбільш значною перевагою електричних лебідок є те, що для їх роботи не потрібен фізичний вплив людини. Працює від електрики. А поки є електрика, про електричну лебідку можна не турбуватися . Усередині електролебідки встановлений електродвигун. Одним натисканням кнопки можна привести її в дію. Але оскільки електрична лебідка складається з багатьох електричних компонентів, дуже важливо піклуватися і підтримувати її в належному стані.

Одна річ, яка дуже необхідна для електричної лебідки – це технічне обслуговування. Якщо ви працюєте з електричною лебідкою, вам необхідно правильно доглядати за пристроєм і обслуговувати його. В іншому випадку це лебідка довго працювати не буде, і вам потрібно буде міняти деталі. Це теж буде коштувати дорого. Отже, щоб заощадити, вам потрібно буде інвестувати в належне обслуговування. Регулярна мастило дуже важливі для електричної лебідки. У електричній лебідці є багато дрібних деталей, які використовують рухи. Для продовження і підтримки нормального потоку компонентів необхідно змащувати з’єднання.

Незважаючи на такі високі витрати на технічне обслуговування, електричні лебідки працюють набагато краще, ніж ручні. Оскільки він використовує електричну енергію, він виконує ту ж роботу за короткий час. Є також додаткові функції, недоступні в ручних лебідках.

Застосування електричної лебідки

Електричні лебідки дуже поширені при буксируванні в промисловості. Коли справа доходить до підтримки і штовхання більш важких предметів, ці типи лебідок виявляються правильним вибором. І якщо компанія має високу продуктивність і великі навантаження, електрична лебідка буде розумним варіантом.

Якщо ви хочете купити електричні лебідки, ви можете звернутися в advanta-vrn.ru. Наш сервіс і розумна ціна роблять нас відмінним вибором серед інших.

Переваги використання ручної лебідки

Коли ви працюєте з ручною лебідкою, її дуже легко обслуговувати і використовувати. Завдяки людським зусиллям ви можете дуже ефективно управляти ручною лебідкою. У його механізмі немає нічого складного. Якщо у вас є належна техніка використання ручної лебідки, то вам нема про що турбуватися. Також завдяки цьому відсутні електричні компоненти. Всі ці дрібниці роблять ручну лебідку дуже витривалою і простий в обслуговуванні.

Оскільки вам не потрібно турбуватися про обслуговування ручних лебідок, їх вартість також невисока. Це також робить ручні лебідки економічними. Тому, якщо ви також шукаєте способи намотування троса, то ці ручні лебідки – кращий вибір для вас. Ручні лебідки також знижують витрати на технічне обслуговування. За продуктивністю та ефективністю ці лебідки менш вигідні, ніж електричні. Володіючи всіма цими перевагами ручних лебідок, ви напевно можете скористатися ними, якщо вони відповідають вашим вимогам.

Застосування ручної лебідки

Деякі з популярних застосувань, в яких використовуються такі ручні лебідки, включають в себе монтажні та підтримуючі системи, а також різні виробничі операції на відкритому повітрі.