Сервіз в акваріумі, велосипед на кухні, санвузол без ванної … Сьогодні наш вибір припав на квартиру зі стокгольма, інтер’єр якої підходить до російських реалій

5

Ця квартира, розташована в серці швеції, дуже нагадує наші хрущовки — невелика вітальня, маленька спальня, вузький коридор і тісний санвузол. Та й площа практично збігається — 55 квадратних метрів. Багато з нас мучаться, розмірковуючи про те, яким же чином все облаштувати, щоб було комфортно жити, та ще виглядало все красиво і було функціонально.

Привітний вузький коридор

Хіба може вузький коридор бути привабливим і привітним? так, звичайно! ось приклад: щоб візуально збільшити простір невеликого коридору, в обробці стін і стелі використовували білий колір.

З одного боку встановили дзеркало, на яке падає денне світло з вікна іншої кімнати. Такий прийом робить коридор світліше. Годинники та оригінальні світильники підібрали в тон, щоб не відволікати увагу від нижньої частини інтер’єру.

Так як коридор не відрізняється великими розмірами, його забезпечили самим універсальним предметом передпокою — банкеткою. У неї оригінальна форма, яскравий колір, що відразу піднімає настрій.

Сервіз в акваріумі і велосипед на кухні

З коридору в основну кімнату немає дверей, що дозволило заощадити квадратні метри. Коли ви заходите в цей незвичайний простір, створюється враження, що ви потрапляєте в кіностудію, де знімають фільм.

Цьому сприяє обстановка в кімнаті: просторі вікна від стелі до підлоги без штор, студійний рефлектор на штативі, бетонний стіл, світильники на шнурах, на стіні — незвичайні фото. У центрі кімнати замість журнального столика-валіза як у фільмі» пригоди індіани джонса » і багато цікавих предметів декору.

Дивно бачити велосипед на кухні, хоча він чудово поєднується за кольором з обстановкою. Але ще забавніше виглядає витончений сервіз, поміщений в старий акваріум.

На цьому невеликому просторі вдалося розташувати кухню, їдальню і вітальню. Що цікаво — кожна з них виглядає по-різному, але, так чи інакше, вони всі перегукуються між собою, створюючи єдине ціле.

Сучасні кухонні меблі виконані в стилі мінімалізму. Білий колір і глянцеві поверхні відмінно працюють з відкритими вікнами на збільшення простору. Світло відбивається на меблях з двох сторін, роблячи кімнату світліше і просторіше.

Чорний колір служить в якості розмежовує елемента. Він вносить в інтер’єр елегантне забарвлення і гармонійно сусідить з бетоном, металом і склом. За допомогою чорних деталей вдалося позначити кожну зону. Це видно в елементах меблів, на килимі, картинах, декоративних подушках і в різних невеликих деталях. Вони всі взаємопов’язані між собою.

Наприклад, над бетонним столом висить освітлювальна система, яка складається зі звичайних ламп на чорних шнурах з позолоченими деталями. Поруч стоїть свічник, а у вітальні зоні знаходиться багато невеликих декоративних предметів і світильник з позолоти. Все це підтримує один одного, і у взаємодії з підлогою створює теплу, затишну атмосферу. Чорний в поєднанні з сірим кольором і металом задає елегантну обстановку, а золото вносить нотки розкоші в інтер’єр.

Ідеальний декор ззовні

Хочеться відзначити одну дизайнерську хитрість. Прекрасним доповненням цього інтер’єру є цегляні стіни сусідньої будівлі, металеві загородження і дерева. Зовнішній декор взаємопов’язаний з внутрішнім оздобленням кімнати. А квіти на балконі і в кімнаті є як би продовженням місцевої природи. Тому на вікнах немає фіранок. Крім того, що це впускає багато світла в квартиру, виходить ідеальне єднання з навколишнім світом.

Спальна кімната з комахами і чорними шторами

По всьому видно, що інтер’єр цієї квартири створений для активних сучасних людей, не позбавлених почуття смаку, стилю і гумору. Чорний колір і комахи в спальні?! відразу ж виникають похмурі асоціації… Але не в нашому випадку! подивіться, як цікаво і вміло можна це обіграти в кімнаті.

Простір не відрізняється великою площею. Його вирішили прикрасити за допомогою насиченого блакитного кольору, а чорний лише підкреслив його красу. Дерев’яна спинка ліжка і золотий колір світильників додали трохи тепла.

Текстиль тут працює на умиротворення. Атмосфера кімнати немов занурює в тиху, спокійну ніч. Правда, не кожен зважиться повісити у себе над головою зображення таких комах, та ще великого розміру.

Замість ванни-пральна машина

У маленьких приміщеннях найскладніше правильно організувати простір. Але з цим завданням у ванній кімнаті впоралися відмінно. В якості базового кольору обрана світло-сіра гамма. Білий колір сантехніки і хромовані деталі органічно виглядають і взаємодіють між собою. Дрібна мозаїка в невеликих просторах зарекомендувала себе дуже позитивно. Вона створює стильний вигляд, зручна в догляді і працює на візуальне збільшення приміщення.