Що потрібно знати про сайдинг?

32

Сайдинг з’явився на ринку досить давно і швидко зумів завоювати популярність. Особливих змін зазнав вініловий його тип. Багато забудовників віддають перевагу саме вініловому сайдингу. Він відрізняється низькою ціною, привабливим зовнішнім виглядом, надійністю і довговічністю.

Властивості сайдинга

Вініловий сайдинг не тільки відмінно виглядає в якості фасаду. При грамотному виборі його конкретного кольору, типу, малюнка панелі, він також справляє враження елітної обробки, а це за суму, еквівалентну оштукатурювання будинку.

Матеріал, з якого виконується стандартний лист (якщо говорити саме про полівінілхлорид, а не металі, дереві або набирає сьогодні обертів популярності цокольному сайдингу), не горючий, пластичний, стійкий до вологи та інших зовнішніх факторів. Всі ці показники-запорука довговічності облицювання.

Популярність сайдинга

Монтаж сайдинга можна виконати і власними силами без необхідності залучення фахівців. Звичайно, якщо ви хочете, щоб робота була якісною, а результат довговічним, то краще звернутися до професіоналів, які завжди готові допомогти.

Купити сайдинг можна з багатьох причин. Наприклад, він має низьку ціну і відноситься до бюджетного варіанту. Доглядати за матеріалом дуже просто-достатньо полити будинок водою зі шланга. Сайдинг не горить, але міняти його після пожежі все одно доведеться. При грамотному обслуговуванні будинку переживати про потребу заміни зовнішнього облицювання не доведеться максимально довго.

Сайдинг володіє особливим типом кріплень, при якому стики між панелями залишаються герметичними і водонепроникними завдяки герметизирующей прокладці, що закладається в заводських умовах. Все це дозволяє фасаду будівлі виглядати благородним і монолітним.

Особливості вінілового сайдинга

Вініловий сайдинг являє собою панелі, які виробляються з полівінілхлориду (пвх). Даний оздоблювальний матеріал використовується для зовнішньої обробки фасадів будівель, як житлових, так і комерційних. Цей матеріал відрізняється стійкістю до різних зовнішніх впливів (складних погодних умов, механічних пошкоджень і т.д.), не підтримує горіння і не боїться грибка, комах і цвілі. Gorenje.

Популярність вінілового сайдинга обумовлена досить великою кількістю позитивних якостей цього оздоблювального матеріалу. В першу чергу варто відзначити широкий асортимент декоративних оздоблень, різних кольорів і фактур матеріалів. Завдяки цьому, вініловий сайдинг підходить для фасадів житлових, адміністративних і комерційних будівель.

Переваги вінілового сайдинга:

  • доступна ціна;
  • стійкість до пошкоджень;
  • естетичний зовнішній вигляд;
  • можливість утеплення;
  • простий у догляді та експлуатації.

У питанні зовнішнього вигляду даного матеріалу окремо варто відзначити схильність до збереження насиченості кольору і цілісності поверхні. Навіть через багато років вініловий сайдинг збереже свій первинний зовнішній вигляд, колір не потьмяніє, а сама поверхня буде протистояти подряпин і інших механічних пошкоджень.

Доступна ціна вінілового сайдинга визначається не тільки його первісною прийнятною вартістю, але легким монтажем, простим доглядом і довговічністю. Процес облицювання стіни не зажадає зайвих витрат, а наявність простору між рейками каркаса відмінно підійде для утеплення і звукоізоляції, за рахунок чого в подальшому будуть економитися енергоресурси. Для догляду за вініловим сайдингом досить скористатися садовим шлангом – всі забруднення будуть видалені.