Що таке сайдинг

3-18-2020

Будівельна індустрія активно розвивається. Виробники постійно випускають нові матеріали, які користуються попитом у населення. Сайдинг є універсальним і корисним товаром. Хочемо порекомендувати почитати про якісний сайдинг на сайті http://vorobus.com/2020/01/yakisnyy-saydynh-za-vyhidnymy-tsinamy-u-lvovi.html та замовити його по найкращій ціні.


Сайдинг — це будівельний матеріал, який використовується для облицювання фасадів і для захисту від зовнішніх впливів. Це розробка прийшла до нас зі Сполучених Штатів Америки. Слово «Сайдинг» позначає сторона, фасад.

На сьогоднішній день сайдинг-це один з найбільш затребуваних матеріалів на ринку. У нього широкий діапазон забарвлення, форм і текстур покриття.

Панелі виготовляються з полівінілхлориду. Сайдинг випускається панелями в довжину, як правило, від 3х до 4х метрів. Товщина панелей 1-3 мм. Ширина панелей від 20 см.

Довжина, ширина і товщина панелі залежать від компанії-виробника.

Правильний вибір сайдинга.
Від якості купленого товару залежить зовнішній вигляд і довговічність. Щоб правильно вибрати хороший сайдинг, потрібно знати деякі тонкощі. Наприклад, акрилові покриття більш стійкі до вицвітання ніж вінілові. Від щільності панелі, від її товщини залежить ударостійкість матеріалу.

Деякі виробники економлять і використовують вторинну сировину, тому потрібно уважно підходити до вибору матеріалу. Цінова політика теж вносить якісь ясності. Зазвичай, якість панелей з середнього або дорогого сегмента на порядок вище. Вони більш щільні, краще і рівномірніше фарбовані, текстура під дерево природніше.

Особливості монтажних робіт.
Монтаж сайдинга

Сайдинг здатний змінювати свої розміри при впливі температур, тому при установці важливо врахувати зазори. Якщо цього не зробити, сайдинг може піти хвилями і поверхня не буде рівною і красивою.

Перед установкою сайдинга на стіни кріпиться решетування. Вона буває дерев’яна або металева. Дерев’яну обрешітку прийнято додатково обробляти захисним шаром. Металева решетування вважається більш практичною. Для обрешітки потрібні профілю і підвіси. При необхідності можна зробити утеплення фасаду. Для цього купується утеплювач з кам’яної вати або екструдований пінополістирол. Після виставлення каркаса і утеплення фасаду встановлюються панелі сайдинга. Він кріпиться спеціальними саморізами, які вкручуються посередині. Рекомендується саморізи кріпити, залишаючи невеликий зазор. Це потрібно на випадок температурного розширення панелей.

Для установки сайдинга призначені комплектуючі-стартові панелі, з’єднувальні, фінішні, j-профіль, внутрішні і зовнішні кути. Всі ці деталі продаються в комплекті до сайдингу.