Що входить в генеральне прибирання квартири?

5-28-2018


Що входить в генеральне прибирання квартири професіоналами клінінгової компанії: особливості наведення порядку в житлових кімнатах, кухні та ванній кімнаті.

Не секрет, що комплексне наведення порядку і підтримання чистоти забирає масу сил і часу. Саме тому все більше господинь звертаються до фахівців клінінгових компаній. Однією з затребуваних послуг на сьогоднішній день є саме генеральне прибирання.
Як правило, послуги генерального прибирання квартири різних клінінгових компаній різняться, так як кожне агентство пропонує свій перелік послуг, які входять у цей обсяг роботи. Тим не менш, стандартний перелік включає кілька етапів: знепилювання, миття всіх поверхонь і дезінфекція. Рекомендую клінігову компанію http://bleck.kiev.ua

Що входить в генеральне прибирання квартири: особливості наведення порядку в житлових кімнатах
Всі фахівці починають проводити прибирання з підготовки. Для цього в квартиру завозиться все необхідне обладнання, інструменти, миючі і чистячі засоби. Далі збирається і виноситься сміття (зазвичай до 5 кг).

Після цього починається сама прибирання. Зазвичай послуги генерального прибирання квартири передбачають першочергове завдання: повне знепилювання поверхонь. При цьому починають видалити її зі стелі, поступово рухаючись до підлоги. Так, в житлових кімнатах спочатку очищаються:

люстри, світильники і карнизи, прибирається павутина на стелі й кутках;
картини, полиці, бра (а також всілякі елементи декору);
вікна і двері, а також підвіконня, радіатори, труби;
дзеркала скляні поверхні;
меблі (протираються дверцята шафи, натираються поверхні);
побутова техніка (кондиціонери, телевізори, комп’ютери і так далі);
окремо чиститься штори (багато компаній пропонують чистку на вагою);
м’які меблі (обробляється пилососом і парогенератором. Якщо є забруднення оббивки, то фахівці пропонують провести хімчистку сучасними засобами);
після цього вичищається килим і миються підлоги (якщо не постелений ковролін).
Також в генеральне прибирання квартири входить очищення плінтуса, а також усунення пилу в самих важкодоступних місцях. Якщо в квартирі є балкон, то збирання починають з нього.

Як проводиться прибирання кухні та ванної кімнати?
У кухні фахівці починають прибирання з карнизів і люстр. Потім миються вікна та двері. Після цього приступають до миття:

плитки, робочої поверхні;
шафок, полиць (попутно фахівці очищають і весь декор, годинник, інструменти);
стільниці, обіднього столу;
варильної поверхні, миття;
МІКРОХВИЛЬОВІ печі, витяжки, холодильники та іншої техніки.
Окремо багато компаній пропонують миття кухонного начиння. Далі в генеральне прибирання квартири входить миття і дезінфекція підлоги. Попередньо виноситься і збирається все сміття. При необхідності проводиться іонізація приміщення.

У ванній кімнаті фахівці проводять комплексне очищення світильників, витирають стелю, натирають кахель, видаляють павутину (якщо є), далі вимивають і дезінфікують саму ванну або душову кабіну, а також санвузол, біде. Також миються шафки, полички, змійовик, труби, крани, змішувачі. В кінці стираються килимки, підлога миється зі спеціальним дезинфікуючим засобом. При необхідності фахівці виносять сміття.