Типи нагрівальних кабелів антизледенительной системи

10

Антизледенительная система. Для повноцінної ж очищення водостоку і даху в зимовий період важко знайти гідну заміну нагрівального кабелю, який вчасно розтопить впав сніг, не дасть утворитися льоду.

Комплекс, що блокує появу льоду складається з нагрівального кабелю, керуючої автоматики, труб в які ховають сигнальні, керуючі дроти, кріпильних елементів і розподільних коробок. Спеціальний кабель, покладений в місці, де проходить стік талої води і найімовірніше, утворюється полій, в разі необхідності включається і розтоплює своїм теплом не тільки сніг, але і лід. Всю вироблену талу воду направляють водостоком на поверхню землі і разом з рідиною відкритих майданчиків відводять до дренажу, водозливної решітки.чудово згинаються резистивні кабелю з постійно виділяється фіксованою потужністю на кожному погонному метрі прості в монтажі, еластичність їх дозволяє оснащувати ними складні конфігурації ламаних покрівель. Підвищена погонна потужність, як і можливість багаторядного укладання звичайних нагрівальних кабелів, сприяє скороченню загальної довжини цих проводів. Для багатьох же фахівців наявність фіксованого опору на всьому протязі кабелю, а значить і постійної потужності в кожній його точці це недолік.

У реальному житті для різних ділянок нагрівального кабелю існують різні умови експлуатації, якийсь відрізок лінії укритий снігом або шаром листя і хвої, а якась площа покрівлі абсолютно оголена. Лише в першій зоні антіобледенітельная система буде діяти ефективно, і займатися своїм основним завданням (топити сніг), тоді як у другому випадку вона знаходиться в екстремальних умовах, а на третій ділянці комплекс не працює. Якщо працюючий кабель тривалий час знаходиться під пластом листя, він перегрівається і перегорає.саморегулюючий нагрівальний кабель автоматично реагує на зміни в навколишньому середовищі і самостійно змінює свою потужність, а відповідно і обсяг тепла, що виділяється. Більш дорогий виріб окупає себе за рахунок економії власника на можливому ремонті і на електроенергії, витраченої на його роботу. «самрег» не стане марно гріти забитий сміттям водостік або чистий вільний ділянку. Такий кабель можна використовувати шматками довжиною від 20 см і більше, що дуже зручно при установці системи і комбінувати зі звичайним проводом.