Відтінок седзі-білий-популярний вибір для оформлення інтер’єру

22

Ви досі думаєте, що білий-це білий, білосніжний? це аж ніяк не так! існує безліч відтінків білого кольору — з додаваннями червоного, синього, зеленого і так далі, буквально до нескінченності. Сайт rmnt познайомить вас з таким цікавим тоном, як shoji white, седзі-білий.

Білий колір в своєму інтер’єрі використовують дуже багато власників будинків і квартир. Але просто білий часто холодний, стерильний, нудний. Тому існує безліч варіацій — устричний, перловий, молочний, колір слонової кістки… Нагадаємо, що седзі — це перегородки в японському стилі, які покликані зонувати простір, замінювати звичайні розсувні двері, портал rmnt.ru про це докладно писав. Седзі-білий-відтінок, створений шервін вільямс — sherwin williams) — одним з найпопулярніших і відомих виробників фарб не тільки в сша, але і в усьому світі. Назва цей колір отримав завдяки тому, що японські розсувні перегородки часто саме такі.

Що ж таке сезді-білий? це теплий відтінок, який вийшов шляхом змішування чисто білого кольору з бежевим і сірим. Можна назвати його кремовим, але дуже світлого тону. Додавання сірого не дає відтінку стати занадто жовтим, дозволяє дотримати баланс. При цьому колір виглядає не дуже сірим і холодним, він теплий і залишається таким, навіть якщо вікна кімнати виходять на північ і схід.

Консультанти за кольором називають сьодзі-білий універсальним відтінком, одним з найбільш нейтральних. Його можна використовувати буквально де завгодно, в будь-якій кімнаті будинку. Можна і на фасаді застосувати, будинок вийде світлим, привабливим, затишним, а зелені насадження на такому тлі будуть виглядати особливо яскраво і помітно.

Shoji white чудово виглядає з дерев’яною обробкою. Будь-які додавання деревних тонів будуть доречні, як ніколи. В цілому складно знайти відтінок, з яким седзі-білий не поєднувався б гармонійно. З чистим білим він стає теплим акцентом, з яскравими тонами — фоном, відмінно поєднується з усім колірним спектром як холодних, так і теплих тонів. Але дизайнери все одно виділяють кращі варіанти поєднань седзі-білого — з темно-синім, палево-тигровим, бронзовим, класичним сірим, вугільно-чорним, прохолодним блакитним.

Важливо! за словами дизайнерів, поєднання теплого і холодного білих відтінків виглядає приголомшливо і здатне творити чудеса. Наприклад, якщо на кухню замовити гарнітур в кольорі седзі-білий, а фартух між рядами шаф облицювати плиткою-«кабанчиком» традиційно чисто білого тону — ефект буде чудовим.

Мінус в тому, що підібрати саме седзі-білий для інтер’єру самостійно буває складно. Забарвлення, безумовно, допомагають, але багато назвуть цей відтінок просто «брудно-білим» і, власне, будуть праві, адже це змішання тонів.