Вигода від сонячної електростанції.

3-23-2018

Вигода від сонячної електростанції.
Сьогодні по всій Німеччині напівлегально експлуатуються кілька тисяч балконних сонячних електростанцій. Проблема в тому, що вони порушують існуючі норми безпеки. Квіткові горщики, сушарки для білизни, взимку — ящики з пивом — ось стандартний набір для балконів орендованих квартир. Але все частіше до них додаються сонячні батареї, які без будь-яких складнощів виробляють чисту електроенергію для власних потреб квартирантів. Понад 30 000 міні сонячних електростанцій працюють сьогодні по всій Німеччині, вважають експерти. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі готові сонячні станції.
Але є одна проблема: такі балконні сонячні електростанції хоча і не заборонено, але порушують електричні стандарти, прийняті в Німеччині. Правда, є надія, що ці стандарти змінюватися, але процес ще не завершений — от і росте ринок «партизанської техніки» на балконах, але все ще в сірій зоні. Сонячна електроенергія стала дешевою. Домовласники, які можуть дозволити собі встановити сонячну електростанцію на даху будинку, «збирають свій урожай» за ціною всього лише близько десяти євроцентів за кіловат-годину.
У той час як електроенергія з мережі коштує близько 30 євроцентів. Хоча нещодавно Бундестаг і прийняв рішення, що в майбутньому орендарі квартир теж зможуть почати отримувати вигоду з сонячної електроенергії, якщо власник будинку встановить на даху своєї нерухомості сонячну електростанцію і укласти з ними відповідні договори. Потрібно почекати, щоб зрозуміти, наскільки хороша ця концепція. Батареї можна повісити на балконні перила поруч з квітковими горщиками або, якщо така є, встановити на сонячній терасі.