Вітряк з автомобільного генератора

44

У цій статті студент і майстер-саморобник з пакистану поділитися з нами своїм досвідом в збірці вітрогенератора з автомобільного генератора на 24 в.мета проекту з’ясувати наскільки ефективно такий пристрій.

Інструменти та матеріали:-генератор 24 в 60 а;-квадрат металевий;-профільна труба; — коло металевий; — металеві пластини; — дріт; — труба пвх; — кріплення; — фарба; — зварювальний апарат; — шліфувальний верстат; — свердлильний верстат; — ушм; — лещата;-маркер; — лінійка; — мультиметр; — підшипники;

— струбцини;крок перший: модифікації генераторапрежде ніж використовувати автомобільний генератор його потрібно переробити. Генератор, який використовував майстер, демонтований з вантажного автомобіля. На генераторі встановлений масляний насос. Його потрібно демонтувати. Далі потрібно розібрати генератор. На генераторі є регулятор напруги. Регулятор напруги гарантує, що незалежно від частоти обертання двигуна він генерує постійну напругу. Для вітряка потрібно він не потрібен, тому потрібно безпосередньо вивести дроти від щіток до плати. Крок другий: рамаосновная рама для кріплення генератора виготовляється з металевого квадрата. На генераторі є три монтажних отвори, два з яких розташовані на одній лінії, а третє — на протилежному кінці. За цим кріпильних отворів майстер і орієнтується, при виготовленні рами.рама з встановленим генератором повинна повертатися щодо вітру. Для цього майстер приварює до неї трубу з встановленими підшипниками. Для утримання лопатей генератора в потрібному напрямку, потрібно встановити хвіст. Майстер приварює кріплення для хвостовика.крок четвертий: диск і власники лопатей вал генератора буде кріпиться диск з металу. До нього будуть кріпиться металеві пластини і потім лопаті. Спочатку майстер вирізає пластину. Потім свердлить кріпильні отвори, за шаблоном, і нарізає різьблення. Виготовляє пластини.тепер потрібно пофарбувати деталі.крок шостий: виготовлення лопатей майстер виготовляє з пвх-труби. Труба розрізається уздовж на три частини. Потім краю закруглюються і свердлити кріпильні отвори.крок сьомий: сборкатеперь можна приступити до складання. Встановлює підшипники.встановлює генератор.прикручує диск, пластини, лопаті.тепер потрібно встановити вітрогенератор на даху і підключити провід. За результатами тестування, при середньому вітрі, швидкість обертання генератора досягає 200 об / хв.при установці коротких лопатей вдалося домогтися 350 об / хв. Максимальна вихідна потужність, склала близько 50 вт. Джерело (source)