Як діє арбітражний суд.

9-14-2018

Як діє арбітражний суд.

Одразу 30 гравців НХЛ подали в арбітражний суд з вимогою вирішити питання їх зарплати. Може, кому — то ці юридичні розбирання здадуться нудною справою. com/ ru присвячує вас в тонкощі цього захоплюючого процесу. Але для початку назвемо цих хокеїстів, які звернулися в арбітраж. Слухання пройдуть з 20 липня по 4 серпня в Торонто. НХЛ використовує файли cookie, веб — маячки та інші подібні технології. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі арбитражный суд.
NHL, NHL Shield, текстовий символ та логотипи Stanley Cup, плей — офф Stanley Cup і фінал Stanley Cup, символ і логотип Ice Center, логотипи конференцій NHL, NHL Winter Classic і The Biggest AssistHappens Off The Ice є зареєстрованими торговими марками. Всі логотипи та емблеми NHL, знаки і логотипи команд NHL, а також знаки, зображені тут, є власністю NHL і не можуть бути використані без попередньої письмової згоди NHL Enterprises, L.
Всі командні светри з іменами гравців NHL та їх номери офіційно зареєстровані НХЛ і профспілкою гравців. Текстовий символ Zamboni і форма машини для заливки льоду Zamboni є зареєстрованими торговими марками Frank J. Будь-які інші торговельні марки та авторські права третіх осіб є власністю їх власників.