Як купити квартиру

9-18-2018

Как  купить квартиру
Щоб правильно вибрати квартиру для покупки, вам потрібно визначитися зі своїми цілями і пріоритетами. Наш експерт, дизайнер Тетяна Зайцева підготувала 8 корисних порад для тих, хто вже в процесі або ось-ось приступить до свого першого вибору квартири для покупки.

Порада №1: визначтеся з платоспроможністю
У більшості випадків, людина спочатку визначається з сумою, яку зможе витратити (з урахуванням податків та інших обов’язкових при купівлі платежів), а потім вже починає шукати підходящі варіанти. Також хочемо вам порекомендувати купить квартиру в Киеве

Однак, вбита однокімнатна квартира в центрі, трикімнатну у спальному районі і двійка в новобудові можуть мати практично однакову ціну. Тому вибираючи між ними, доведеться спиратися не тільки на їх вартість.

купівля будинку

Порада №2: сформулюйте головну мету покупки
Вам потрібен будинок для сім’ї, або ж це просто інвестиція в нерухомість? Зробити правильний вибір важливо не тільки в першому випадку, але і для тих людей, які хочуть вибрати квартиру для здачі в оренду. Якщо ж хочете інвестувати – вибирайте між найдешевшим і найдорожчим варіантами. Можливо, дешевий навіть краще – адже бюджетні однушки завжди будуть затребувані!

Порада №3: квартира в новобудові або на вторинному ринку
Суть в тому, що це два абсолютно різних ринку і способу життя. Природно, у кожного з них є як плюси, так і мінуси.

Більш популярним варіантом є покупка квартири в новобудові. Це обумовлено її більш сучасним плануванням і комфортабельністю: нові інженерні мережі, відеоспостереження, зручне розміщення і прибудинкова територія і так далі. Крім того, житло в новобудовах вище в плані термінів експлуатації, а квартиру тут можна купити без ремонту не дорожче, ніж приблизно таку ж на вторинному ринку.

новобудова в києві — рк русанівська гавань

Природно, новобудова має і свої мінуси: потрібно дорогий ремонт у вашій квартирі, і у сусідів, громадський транспорт в нових районах ходить погано або постійно забитий, поруч ще немає так необхідних школи, дитсадка, магазинів і послуг. І ще, важливо пам’ятати про ризик – купуючи квартиру в процесі будівництва будинку, можна нарватися на потенційний недобудова, особливо якщо забудовник маловідомий – будівництво у такого може тривати роками, без закінчення.

Порада №4: шукайте хороший район
Дуже важливо гарне місце розташування вашої майбутньої квартири. Жити в районі з гарною транспортною розв’язкою або поруч з метро у великому місті набагато важливіше, ніж бути ближче до центру. Але якщо вам не до душі гучні райони, орієнтуватися потрібно по вашому способу життя.