Як обшивати поверхні вагонкою.

9-21-2018

Як обшивати поверхні вагонкою.

Після буму знеособлених євроремонтів з великою кількістю пластикових матеріалів, повертається в моду оздоблення стін вагонкою – тонкої деревної обшивальної дошки. Назва закріпилася за даними обробним матеріалом, коли невеликими дощечками обшивалися пасажирські вагони. Вона підтримує в приміщенні хороший рівень вологості: вбирає зайву вологу, а в сухому середовищі випаровує. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі budmaterial.com.ua.
Впоратися з обшивкою може і непрофесіонал, володіючи знаннями з технології обробки. Якщо стіни рівні обшивка вагонкою може проводиться відразу на стіну. Але будівельники рекомендують кріпити на попередньо встановлений каркас. Перед тим, як обшити стіни вагонкою, необхідно закупити сам матеріал з урахуванням дизайнерських переваг і сорту, породи дерева.
Щоб уникнути браку, купувати слід дошки з запасом в 10%. Він виготовляється з різними видами профілів: Незважаючи на наявність величезного асортименту сучасних матеріалів, таких як пластик, гіпсокартон, різні види стружкових плит, дерево не поступається своїх позицій, залишається високо затребуваним матеріалом.