Як орендувати кавоварку

12-13-2021

Також https://brayval-coffee.com.ua/ взяти кавоварку в оренду за програмою» кава в офіс.  Працюємо з брендами безпосередньо і привозимо фірмовий товар з сертифікатами якості.

Головна умова прокату: не потрібно витрачати гроші на покупку автоматичної кавомашини, досить укласти договір на мінімальний термін від 3 місяців і регулярно закуповувати мелену або зернову каву в нашій компанії.

Інші переваги оренди в нашій компанії:

  • доставка. Привозимо каву на наступний день після оформлення замовлення. У певних випадках доставимо в той же день. Оплата товару відбувається після того, як кур’єр привезе його в місце призначення.
  • обслуговування. Налаштуємо, очистимо від накипу, відремонтуємо і замінимо необхідні деталі. Всі моменти технічного обслуговування беремо на себе.

Займайтеся бізнесом або іншими важливими справами, а турботу про наявність кави в офісі і працездатності апарату залиште на совісті нашої компанії.

Зв’язуйтеся з нами, щоб обговорити умови прокату-замовляйте зворотний дзвінок і менеджер передзвонить протягом півгодини. Проконсультує, підбере автоматичну кавоварку і каву.

Звертайтеся в нашу компанію-беріть кавоварку в оренду для офісу, кав’ярні або будинку. Співробітники привезуть апарат на наступний день після укладення договору.