Як орендувати спецтехніку

10-11-2021

У наш час будь-які будівельні роботи неможливо виконати без застосування спецтехніки. Навантажувачі, самоскиди, крани, пересувні лабораторії – вони є рушійною силою, серцем всього підприємства. Однак, не завжди доцільно купувати всю необхідну техніку заради єдиної роботи-набагато зручніше оренда спецтехніки в області, завдяки якій ваша організація не витрачає зайві кошти на покупку, реєстрацію та утримання автопарку. Рекомендуємо купити найкращу спецтехніку на сайті https://minirent.ua/ , тут багато найкращих варіантів .

Всі машини нашого автопарку знаходяться у відмінному стані. Регулярне професійне обслуговування, хороший ремонт і перевірка стану після кожної здачі в оренду дозволяють всім нашим клієнтам бути впевненими в надійності і не побоюватися зупинки всього процесу через раптову поломку. Оренда спецтехніки в московській області затребувана постійно, і ми можемо надати необхідні машини швидко і в чудовому технічному стані.

Незалежно від вибору, ви можете бути повністю впевнені в працездатності всієї орендованої техніки. Наші майстри пройшли необхідну підготовку і ніколи не видадуть тз з поломками.

1. Більш довгострокова оренда спецтехніки в області передбачає гнучку систему знижок. Орендуючи тз на термін від 10 днів і більше, ви отримаєте спеціальну пропозицію. Для кожного випадку воно індивідуально і обговорюється в процесі оформлення. В ціну оренди входять:

У разі переробки щогодини — як повний, так і неповний, — вимагає додаткової оплати. Але не варто турбуватися-ціна на оренду спецтехніки не завищена, додаткові години не стануть фінансовим ударом.

Незважаючи на складну економічну ситуацію, оренда спецтехніки в москві не стала для нас збитковим бізнесом. До нас звертаються як постійні партнери так і нові клієнти-і кожен раз вони залишаються задоволені результатом. Ми ж постійно аналізуємо зворотний зв’язок, працюємо над оновленням парку спецтехніки і намагаємося зробити умови оренди більш комфортними. У підсумку кожен, хто приходить до нас з необхідністю взяти спецтехніку на прокат, отримує саме те, що потрібно.