Як підібрати парфуми.

9-13-2018

Як підібрати парфуми.

Астрологи запевняють, що положення планет при народженні впливає на людину. Це відображається на характері, уподобання, захоплення. Навіть до вибору парфумів, виявляється, потрібно підходити з точки зору гороскопу. Якщо вірити астрологам, для кожного знака зодіаку є перелік найбільш підходящих парфумів. Цей знак зодіаку відрізняється сильним характером, запалом і завзяттям, а також вмінням йти до своєї мети. І в парфумерії овни віддають перевагу класичним сильно виражені аромати. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі versace crystal bright.
Запахи їм підходять різкі, сильні, «впевнені». Овни вибирають букет, в якому є нотки цитрусових, м’яти, бергамоту, ялівцю або сандалу. Такі запахи стимулюють впевненість баранів, роблять більш наполегливими та уважними, але в той же час — врівноважують їх і заспокоюють. Рекомендовані парфуми для жінок — овнів: Allure, Coco, Opium, Chanel 5, Magie Noire. Також дівчатам цього знака підійде сміливий запах Odeur 71 від Comme des Garcons, енергійний Lumiere від Rochas і авантюрний Miracle від Lancome.
Представники цього знаку відрізняються любов’ю до природи, вони вибирають духи з тонким трав’яним або фруктовим ароматом, люблять також квітково — солодкі нотки. Такі парфуми відображають їх естетичність, але в той же час — і невелику схильність до лінощів. Природні аромати допомагають тельцям пристосовуватися до будь-яких змін, роблять їх більш активними. Тельці люблять запахи вербени і жасмину, бергамоту і магнолії, а також ванілі, кориці і чорної смородини.