Як постелити килим на сходах.

3-3-2018

Як постелити килим на сходах.
Часто можна зіткнутися з такою проблемою: як закріпити килимову доріжку на східцях сходів? Складність пов’язана з тим, що виникає необхідність зробити все так, щоб конструкція зберегла привабливий вигляд навіть без покриття. Використання такого пристосування бере початок ще кілька століть назад і також є популярним сьогодні. Важливо простежити, щоб килимове покриття не мало складок і було укладено рівне. Робити це бажано перед кожним наступним фіксатором, щоб надалі уникнути проблем з коригуванням. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://www.stroy-dom.kiev.ua/laminat-i-parket/kovroderzhateli.
Вибирайте необхідний варіант ковродержателя виходячи з параметрів і дизайну вашого приміщення. Кріплення килима на сходах можливо з використанням спеціальної клейкої стрічки, покритої клеючим речовиною з обох сторін. Зазвичай в якості основи виступає стрічка тканини (переважно х/б), на обидві сторони якої нанесений клей на основі каучуку. Використовувати такий спосіб фіксації можна при температурі від -20 до +50 градусів. Відмінно підходить для всіх видів поверхонь, включаючи мають нерівності.
В деяких варіантах покриттів вже передбачено наявність двосторонньої клейкої стрічки. Це полегшує процес закріплення. Використання такого варіанту менш жорстке, ніж два попередніх, однак гарантує надійну фіксацію. Правильно підібравши всі необхідні параметри, можна досягти максимальної ефективності кріплення. Достатньо ознайомитися з порядком проведення робіт, підібрати необхідні інструменти і можна приступати до виконання.