Як правильно робити епіляцію.

9-28-2018

Як правильно робити епіляцію.

Старий і Новий світ з епіляцією познайомив військовий дефіцит Другої світової. Відсутність панчоху жінки маскували, позбавляючись від волосся і тонуючи шкіру. Чарівність гладеньких ніжок виявилося настільки велике, що повернулися достаток панчішних виробів не змінила звички наводити глянець. Справедливості заради, варто відзначити, що «несанкціоновані» вихры виводили не тільки воском, але і цукром або висмикували нитками. Досить болюча і тривала салонна процедура. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі лазерная эпиляция киев.
Тонка металева голка, через яку пропускається струм, вводиться в кожну волосяну цибулину. Щоб зменшити неприємні відчуття, шкіра знеболюється анестетиком. Електричний імпульс назавжди руйнує в фолікулі сегмент зростання. На обробку 10 квадратних сантиметрів йде близько години. Тривалість повного курсу залежить від кількості волосся. Під час сеансу видаляються тільки волоски в активній фазі росту (їх близько 80%). Через 3 — 4 тижні усуваються волосся, що ввійшли в стадію розвитку.
В середньому на доведення до ідеалу, наприклад, ніг потрібно від півтора до двох місяців. Електроепіляція підходить для різних фототипів, в тому числі і проблемною для апаратної епіляції смаглявою, засмаглої або надто блідою шкіри. Руйнує волосся будь-якої товщини і кольору: світлі, дуже жорсткі, пушкове, сиве — на будь-яких дільницях, крім пахв (з — за великої кількості лімфатичних вузлів). В особливо чутливих зонах (бікіні, над губою) застосовується щадний пінцетний метод, при якому замість голки використовується електродний пінцет.